Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Maskava

Lētas aviobiļetes uz Maskavu

Lēti lidojumi uz Maskavu – noslēpumaino Krievijas galvaspilsētu. Nekļūdāties, ja domājat, ka tā ir viena no greznākajām pilsētām pasaulē. Kur vien paraudzīsities – brīnišķīgas, ar zeltu izrotātas pareizticīgo baznīcu virsotnes, kas aicina tajās iegriezties un pajūsmot par to diženumu un starojošo sakrālumu. Vairāku desmitgažu laikā kardināli mainījusies pilsēta apburs ar nudien ekstravagantu kultūru un atmosfēru.

Kādēļ ceļot? Jo šī pilsēta ir ļoti savdabīga, interesanta un pārsteidzoša pilsēta. Kontrasti starp greznību un ikdienu, kura joprojām ir padomju laiku piesātināta, liek ielūkoties ikvienā detaļā, atcerēties pagātni un vēsturi. Viena no apbrīnojamākajām varas parādībām – Sarkanais laukums. Tajā lepni slejas visas Krievijas sirds - mauzolejs, kurā tiek glabātas Ļeņina mirstīgās atliekas. Nav nekāds pārsteigums, ka Maskava katru gadu sagaida milzīgu popularitāti: pēdējās minūtes biļetes, lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās akcijas, kā arī atlaides internetā veido ērtus nosacījumus ikvienam ceļotājam.

Kad ceļot? Piemērotākais periods tiem, kam nepatīk aukstums un ir vēlme ietaupīt – maijs un septembris. Šajā laikā ir tīkams klimats un mazāka tūristu plūsma.

Ko apskatīt? Ceram, ka esat gatavi bagātīgam maršrutam, jo apmeklētākās vietas nudien ir apdullinošas: obligāti apmeklējiet Kremli – cietoksni, kas ieskauts sienās, kurās iemitinājusies Krievijas valdība, tāpat neaizmirstiet jau minēto Sarkano laukumu. Ja jums patīk veikali – „GUM” centrs pilnīgi noteikti piesaistīs acis. Tāpat iesakām nobaudīt vietējo virtuvi. Šeit populārākie ēdieni: borščs, pīrāgi ar kāpostiem, pankūkas, pelmeņi, ķīselis un maizes kvass.

Lētas aviobiļetes uz Maskavu

Citas Krievija pilsētas, kuras varētu Jums patikt