Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lielbritānija

Internetā lēti lidojumi uz Lielbritāniju ir pieejami katram: gan tam, kas meklē interesantus ceļojuma iespaidus, gan tam, kas dodas ceļojumā, lai apciemotu tuviniekus. Londona, Mančestra, Birmingema, Bristole un Liverpūle – pilsētas, kuras ar lidmašīnu ir sasniegt visvieglāk.

Kādēļ ceļot? Valsts valdzina ar savu grandiozo vēsturi, ar ievērojamākajām universitātēm, ar savrupo dabu, kā arī starpkultūru attīstību. Lielbritānijā arvien uzplaukstošs ir tūrisms: ierīkotās lidostas sniedz iespējasbez rūpēm doties ceļojumā dažādos vēlamos virzienos, lēto lidojumu sabiedrības pastāvīgi piedāvā ķert ciet pēdējās minūtes ceļojumus.

Kad ceļot? Doties ceļojumā uz Lielbritāniju vispatīkamāk ir sākot no aprīļa līdz augustam, jo tad ir gana labvēlīgs klimats un laika apstākļi. Tiem, kurus saista akcijas un zemas cenas, ieteicams doties ceļojumā sākot no oktobra līdz pat martam.

Ko apskatīt? Tagad visas apmeklētākās vietas atrodas vienuviet. Jūsu ērtībām piedāvājam pašu populārāko apmeklēto vietu saraktu: BigBen, Soho, Madame Tussaud vaska figūru muzejs, Seven Sisters krītalas, Oksforda, Kembridžas universitāte, botāniskais dārzs „Ēdenes projekts”, Vestminsteras abatija un Stounhendža.Lielbritānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt