Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Milāna

Lētas aviobiļetes uz Milānu

Lēti lidojumi uz Milānu – ne tikai modes galvaspilsētu! Tiem, kas domā, ka Milāna ir vienīgi veikali, apavi, izpārdošanas vai D&G, piedāvājam izmantot lēto lidojumu iespēju un ieraudzīt, kā arī uzzināt nedaudz vairāk!

Kādēļ ceļot? Jo Milāna nudien ir rafinēta! Daudzi iedomājas, ka visa Itālija – bļaujoši pārdevēji, picas, mafija un traģiski autovadītāji. Milāna – citādāka. Iedzīvotāji nudien ir nedaudz uzvilkti, gaumīgi, itin punktuāli, pilnībā neatbilstoši dienvidnieciskam temperamentam. Jums ir garlaicīgi? Milānā tik tiešām nebūs. Šeit jūs izdzirdēsit īpašus un noslēpumainus stāstus par Leonardo da Vinci, ieraudzīsit daudzveidīgo Milānas arhitektūras raksturu un, iespējams, iepazīsities ar itāļu lolojamo operu.

Kad ceļot? Klimats tūristus priecē pavasarī, vasarā un rudenī. Tiem, kas mīl siltumu ieteicam vairīties no ziemas, taču, ja braucat slēpot – obligāti apmeklējiet Milānu. Lielisku iespēju ceļot sniedz netālu esošā Bergamo lidosta ar lēto lidojumu sabiedrībām, kas pastāvīgi piedāvā zemas cenas un akcijas internetā.

Ko apskatīt? Lai ceļojums būtu nudien interesants, vērts atcerēties, ka lieliska satura karte – obligāts palīgs. Savukārt mēs, aero.lv komanda, pievienosimies uzmetot primāro plānu: apmeklējiet lielāko pasaulē Doma katedrāli, ieraugiet Leonardo da Vinci šedvru „Pēdējais vakarēdiens”, apmeklējiet Teatro alla Scarla – to nudien vēl nebūsit redzējuši, tāpat obligāti pagaršojiet pikanto panzerotti.

Lētas aviobiļetes uz Milānu

Citas Itālija pilsētas, kuras varētu Jums patikt