Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Trapani

Lētas aviobiļetes uz Trapani

Lēti lidojumi uz Trapāni – omulīgu zvejnieku pilsētiņu Sicīlijā. Ja esat sailgojušies pēc debesu zila ūdens, ja nevarat dzīvot bez tīkama vīna aukslējām un lieliska ēdiena – šī Vidusjūras sala ir piemērota tieši Jums. Savdabīga kultūra, leģendām apvītais Etnas vulkāns, šarmantas pilsētiņas, stāsti par mafiju, kurus aizvien stāsta vietējie iedzīvotāji... Tās ir detaļas, kuru dēļ tūristi no visas pasaules gāž kalnus: tiek izķerti pēdējās minūtes piedāvājumi, pirktas lēto aviosabiedrību piedāvātās biļetes, medītas akcijas un zemas cenas.

Kādēļ ceļot? Jo ir tā vērts! Ja kaut reizi esat redzējuši triloģiju „Krustēvs” – Sicīlija liks ceļot laikā un pamodinās sentimentālas sajūtas. Tās maigās pasteļkrāsas, noslēpumainība, mežonīgā, tomēr itin tuvā ainava kļūs par skudriņām, kas skries zem Jūsu ādas.

Kad ceļot? Visvairāk savus tūristus Sicīlija priecē no jūnija līdz septembrim. Vasarā šeit dominē karsts un sauss klimats, kas kā reiz ir radīts rāmai atpūtai.

Ko apskatīt? Populārākās apmeklētākās vietas nudien ir īpašas. Tūres karti nāksies aizpildīt ar dažādu unikālas kultūras iepazīšanu: obligāti dodieties ceļojumā ar vilcieniņu apkārt Etna vulkānam, apmeklējiet Palermo – tas taču ir Sicīlijas lepnums, izpētiet baisās Minorum Capuccinorum katakombas, pārsteidziet sevi – rītu sāciet ar tasīti espresso un dolce vita pīrādziņu.

Citas Itālija pilsētas, kuras varētu Jums patikt