Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Oslo

Lētas aviobiļetes uz Oslo

Lēti lidojumi uz Oslo – senāko Skandināvijas galvaspilsētu. Omulīga, neliela, kārtīga, ziemeļnieciskas enerģijas piestrāvota un izlolota – tāda ir Oslo pilsēta. Pateicoties itin lielajai parku bagātībai, katru pavasari Oslo kļūst neaprakstāmi zaļa un priecē pilsētas viesus.

Kādēļ ceļot? Šeit varēsit iepazīties ar vietas krāšņumu un tradīcijām, apmeklēsit E. Munka, viena no slavenākajiem norvēģu ekspresionistiem, muzeju: jūs pārsteigs gleznu bagātība, tūkstošiem zīmējumu, grafikas darbi, bezgala daudz skulptūru. Norvēģijas galvaspilsētas sirdī – Akershus cietoksnis. Būs iespēja apmeklēt Norvēģijas mantojuma muzeju, kā arī vērot cildeno sargu maiņas ceremoniju. Pateicoties šiem objektiem, kuros pulsē interesantā kultūra un vēsture, tūristi plūst uz Oslo un tiem palīdz lēto lidojumu aviosabiedrību piedāvātās akcijas, zemās cenas un piedāvājumi internetā.

Kad ceļot? Tā kā Norvēģijas klimats nudien ir skarbs, tūristiem ieteicams ceļot vasarā – gaisa temperatūra tad svārstās no 18°C līdz 23°C. Tiem, kuri vēlas ietaupīt, ieteicams ceļot pavasarī – šajā laikā lidojumu biļetes ir nudien lētas.

Ko apskatīt? Visvairāk apmeklētākās vietas – gaidāmā bagātīgā maršruta karte. Jūsu ērtībām, daži ieteikumi: ķeriet ciet biļeti uz īpašo Fram muzeju, apmeklējiet TusenFryd atrakciju parku, pastaigājieties Vigeland skulptūru parkā, nepalaidiet garām iespēju iekļūt īpatnējajā Kon-Tiki muzejā, pagaršojiet tradicionālo lutefisk zivs ēdienu.

Lētas aviobiļetes uz Oslo

Citas Norvēģija pilsētas, kuras varētu Jums patikt