Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Alikante

Lētas aviobiļetes uz Alikanti

Lēti lidojumi uz Alikanti – Spānijas brīvdienu oāzi. Garda ēdiena restorāni, baltas smilts pludmales, maigs klimats, nakts fiestas un lieliskas ainavas – neaizmirstama ceļojuma recepte. Pirmais, nudien priecējošais ingredients – lidosta, kas apmetusies vien 10 kilometru attālumā no Alikantes centra. Šī ērtība Jums ļaus lēti un ātri ierasties, kā arī izvairīties no neizbēgamās pilsētas kņadas.

Kādēļ ceļot? Jūras piekraste, jauneklīgi apdulluši vietējie ritmi, kā arī dziedošā pilsēta apburs ikvienu. Šaurās ieliņas ļaus atrast paralēles starp pagātni un tagadni, savukārt palmu galotnes atgādinās par brīvības sajūtu. Tādu, īpašu iespēju baudīt nenogurstošu spāņu enerģiju arvien biežāk piedāvā lēto lidojumu sabiedrības. Pēdējās minūtes biļetes un akcijas kļūst arvien populārākas tūristu starpā.

Kad ceļot? Vasaras sezona Alikantē, tāpat kā Malagā, ilgst pat 8 mēnešus. Tā sākas aprīlī un beidzas novembrī. Tas ir laika posms, kad gaisa temperatūra ir ļoti patīkama un lidmašīnu biļešu izvēle, nudien, liela.

Ko apskatīt? Populārākās apmeklētākās vietas, sagatavojieties – pārsteigs. Neaizmirstiet, ka bagātīgam saturam noderēs uzticama karte. Pēc tās vaicājiet tūrisma informācijas punktos. Jūsu ērtībām, daži MUST SEE objekti: Santa Maria bazilika, pils Santa Barbara, El Palmeral parks, sala Tabarka, Playa del Postiguet pludmale, mūsdienīgās mākslas muzejs. 

Lētas aviobiļetes uz Alikanti

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Alikanti

Ģimenes brīvdienas: nezināt, ko apskatīt Alikantē, ierodoties ar ģimeni? Mums ir ieteikumi! Atpūtieties brīnišķīgi skaistās pludmalēs, pastaigājieties pa galvenajām, palmu apstādītajām ieliņām. Dodieties uz Santa Barbara pili, kura tiek titulēta par vislielāko visā Spānijā! Izklaidējieties Terra Mitica – atrakciju parkā, kurš atrodas pavisam netālu no Alikantes. Mazākajiem ģimenes locekļiem šī vieta tiešām patiks un atstās iespaidu! Lētās aviobiļetes jūsu ģimenes brīvdienu plānus pārvērtīs realitātē!

Draugu ceļojums: ceļojums ar draugiem uz Alikanti – apskaužamas brīvdienas! Šeit netrūkst vietu, kur kopā ar draugu kompāniju varēsit lieliski pavadīt laiku. Explanada de Espana – galvenā Alikantes iela, kura pārsteigs ar savām jautrībām. Tuvojoties krēslai, cilvēki šeit pulcējas omulīgās kafejnīciņās un bāros – iejūtieties Spānijas naktsdzīvē, kura pulsē līdz pat rīta agrumam. San Juan ir vietējo iedzīvotāju un tūristu iecienīta atpūtas vieta, kura vasaras sezonā ir cilvēku piepildīta. Šeit ir golfa laukums, kurā aktīvi pavadītais laiks kopā ar draugiem kļūs par jautru dienas pavadīšanas veidu.

Romantiķiem: Alikantes pludmaļu skaistums pārsteigs! Apmeklējiet Playa del Postiguet pludmali, kura atrodas netālu no Alikantes vecpilsētas un ir slavena ar savām zeltainajām smiltīm. Pēc atpūtas steidziet apmeklēt Museo de Arte Contemporaneo, kurā varēsit apskatīt Spānijas mākslinieku darbus. Lētās lidmašīnu biļetes uz Alikanti – vai vēl neesat par to padomājuši?

Senjoriem: šī Spānijas ostas pilsēta ir interesanta ikvienam ceļotājam – šeit ir ārkārtīgi daudz apmeklētāko vietu, katra no tām pārsteidz citādāk. Atpūtušies un atslābinājušies San Juan pludmalē, dodieties piedzīvojumos – apmeklējiet Fernando pili, kura uzvelta XIX gs. aizsardzības nolūkos, bet aizvien ir saglabājusi unikālus, ornamentētus vārtus – uz tiem paraugoties, aizceļosit tālu pagātnē. Dodieties arī uz Villajoyosa pilsētiņu un padalieties ar iespaidiem, malkojot kafiju āra kafejnīciņā. Esiet gatavi pasmelties spēkus un zināšanas brīnišķīgajā Alikantē!

 

Citas Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt