Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Parīze

Lētas aviobiļetes uz Parīzi

Lēti lidojumi uz Parīzi – bohēmisko mīlnieku cietoksni. Par šo steidzīgo pilsētu varētu stāstīt stundām ilgi. Parīze apreibina uz ikviena soļa: muti piepildīs Parīze, nogaršojot sviesta kruasānu vietējā boulangerie, romantiskā franču valoda lutinās ausis, bet sulīgi sarkanais vīns un vietējā muzikanta akomponēšana Sena upes krastā kļūs par paralēli Woody Allen filamai „Pusnakts Parīzē”...

Kādēļ ceļot? Pabūt Parīzē vienu reizi – tā ir nepieciešamība, divas reizes – tas ir pienākums, tīs reizes – mērķis. Tā ir pilsēta, kurā par katru cenu ir vēlme atgriezties. Saskaitīt visu Parīzes iedzīvotāju beretes, apēst visus gliemežus un ieraudzīt centre pompidou izstādes. Ne tik vien šādu savādu iemeslu dēļ cilvēkiem neapnīk ceļot uz mīlestības pilsētu. To vēlmes pakļāvīgi apmierina lēto lidojumu sabiedrības, kuras pastāvīgi piedāvā akcijas un lētos lidojumus internetā.

Kad ceļot? Ceļojums uz Parīzi vispiemērotākais ir pavasarī vai rudenī. Klimats nudien dzestrs, savukārt šaurajās ieliņās nenākas lauzties cauri tūristu jūrai. Šajā laikā gaisa temperatūra svārstās no 14°C līdz 21°C.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas viennozīmīgi aizraus elpu. Vieglāk orientēties palīdzēs ceļojumu rokasgrāmata vai karte. Bezmaksas versijas meklējiet lidostā vai tūrisma centrā. Savukārt mēs paši iesakām: nofotografējiet Tour Eiffel, izejiet caur Arc de Triomphe, paraugieties uz mākslu citādāk, kā Monmartre, ieraugiet mīlestības sienu, pavadiet dienu Luvrā, kur varēsit ieraudzīt slaveno Mona Lisa portretu, iepērcieties Eliziejas laukos, apmeklējiet Invalīdu namu.

Lētas aviobiļetes uz Parīzi

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Parīzi

Ģimenes brīvdienas: obligāti dodieties uz leģendāro Parīzes Disnejlendu – ieraudzīsit, kā iemirdzas jūsu bērnu acis, izklaides aizraus pat pašus izvēlīgākos un tos, kuri redzējuši visu. Ar to vēl nav gana? Asteriksa parks – vēl viens izklaižu “kūrorts”. Tas apmeties netālu no Parīzes, viegli sasniedzams ar automašīnu, autobusu vai vilcienu. Šis parks – ceļojums pa Vikingu pasauli, seno Ēģipti, Antīko Grieķiju un Romiešu Impēriju. Lētie lidojumi uz Parīzi – laiks, kad piepildās sapņi!

Draugu ceļojums: nepalaidiet garām iespēju paklaiņot pa aizraujošā Latīņu kvartāla ieliņām. Apmeklētākās vietas – gāž nost no kājām. Varam apgalvot, ka “parīzietisku” pilsētas vietu ir ārkārtīgi daudz. Bāri, jaukas terases, dzīvā mūzika, studentiski dzīves ritmi – pulsējoša atmosfēra. Ja Parīzē ciemojaties svētdienā, iegriezieties slavenajā blusu tirdziņā: kalni ar visdažādākajiem labumiem, tonnas ar stāstiem! Lētie lidojumi uz Parīzi nedēļas nogalei – tieši tas, kas jums nepieciešams.

Romantiķiem: steidziet apskatīt modes galvaspilsētu – Parīzi, no pašas Eifeļa torņa virsotnes vai Triumfa arkas. Tas ir nenovērtējams skats… Iepazīsties Elīzijas Laukus, saplūstiet ar Monmartras pasauli: vietējie artisti un mākslinieki aizraus ar visdažādākajām performancēm, acīs - Jean Pierre Jeunet filmu mirkļi… Romantikas nekad nevar būt par daudz, tāpēc aicinām izdzert glāzi sarkanvīna naksnīgās Parīzes upes krastmalā. Ieaijājošie pilsētas lukturi – visīstākā atklātnīte.

Senjoriem: nezināt, ko apskatīt? Sagatavojieties, mīlestības pilsēta – karte, kas atklāj interesanto! Tikai nesakiet, ka savā plānā aizmirsāt iekļaut Versaļu… Pasakainie dārzi kļūs par masāžu acīm… Ceļojumu vainagos Sv. Jēzus Sirds bazilika, kura atrodas uz augstākā Monmartras kalna. Tāds skaistums… Šeit sirds sāk pukstēt straujāk. Lidmašīnu biļetes uz Parīzi – iespaidu ceļojuma sākums.