MANS AERO.LV
Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Neatradāt tiešo lidojumu?

Izvēlies alternatīvu - Aero.lv kombinētos lidojumus

Domājat, ka vēlaties apmeklēt savu sapņu zemi, bet joprojām nevarat atrast piemērotus lidojumus? Jāatzīst, ka diemžēl ne visus skaistākos pasaules nostūrus var sasniegt ar tiešajiem lidojumiem. Tomēr dinamiskajai aviācijas nozarei ir tendence pielāgoties ceļotāju vajadzībām, tāpēc, meklējot aviobiļetes vēlamajā virzienā, Aero.lv jūs varat atrast dažādu aviokompāniju kombinētos lidojumus. Prakse rāda, ka jūs pat varat ietaupīt šādā veidā!

Kas ir kombinētie lidojumi?

Kombinētie lidojumi - gudrs un interesants veids, kā atrast ideālas lidojumu kombinācijas jūsu izvēlētajam galamērķim! Tas nozīmē, ka ir savienoti un saskaņoti vairāki dažādi lidojumu maršruti, un bieži vien pat no dažādām aviokompānijām. Piemēram, no Rīgas nav tieša lidojuma uz Faru, tāpēc lētākais veids, kā apmeklēt šo valsti, ir izmantot kombinēto lidojumu. Izklausās sarežģīti? Jūsu ceļojums izskatās šādi: jūs lidot no Rīgas uz Londonu ar Wizzair un no Londonas uz Faru ar Ryanair.

Kā atrast kombinētos lidojumus?

Patīkamākā kombinēto lidojumu daļa ir tā, ka jums nekas papildus nav jāmeklē! Aero.lv sistēma automātiski apvieno ērtākos lidojumu savienojumus par labāko cenu, kas pieejama meklēšanas laikā. Aero.lv platformā ievadiet vēlamo virzienu un izvēlieties no piedāvātajiem piedāvājumiem!

Jūsu ērtībai tagad kombinētie lidojumi Aero.lv sistēmā ir atzīmēti ar īpašu ikonu

TOP kombinēto lidojumu virzieni no Rīgas
Lūdzam, uzgaidiet, tiek meklēts labākais lidojuma piedāvājums
no 99 99
Ieguvums pērkot kombinētos lidojumus Aero.lv platformā

Kombinētās aviobiļetes var izskatīties kā sarežģīta sistēma, tomēr biļešu pirkšana Aero.lv platformā ir daudz vienkāršāka

1
Viens maksājums
Pērkot biļetes vietnē Aero.lv, visas aviobiļetes tiek apmaksātas vienlaicīgi. Ja notiek tā, ka viens lidojums kļūst dārgāks, Aero.lv komanda uzņemas atbildību par to.
2
Viena reģistrēšanās dažādiem lidojumiem
Izmantojot Aero.lv pakalpojumus, reģistrēšanās vairākiem lidojumiem un pat dažādiem pasažieriem notiek vienlaikus ar vienu klikšķi, tāpēc nav jāuztraucas par lidojuma informāciju un par to, vai tiešām esat reģistrējies visus pasažierus izvēlētos lidojumos.
3
Visa informācija no viena avota
Izmantojot Aero.lv pakalpojumus un iegādājoties aviobiļetes Aero.lv platformā, uz visiem jūsu ceļojuma jautājumiem atbildēs mūsu biļešu eksperti. Mēs apkalpojam klientus latviešu, krievu, angļu, lietuviešu, poļu un turku valodās.
SVARĪGI: potenciālie riski
  1. Kombinētie lidojumi nav savienotie lidojumi. Pērkot kombinētos lidojumus, ir svarīgi ņemt vērā pārsēšanās laiku. Ceļojot uz lielākām pilsētām, ir svarīgi ņemt vērā arī to, ka pārsēšanās lidosta būtu tā pati. Gadījumā, kad pārsēšanās lidosta ir atšķirīga, ir svarīgi apsvērt, vai ir pietiekami daudz laika, lai to veiksmīgi sasniegtu.
  2. Katrs pārvadātājs ir atbildīgs tikai par savu segmentu. Tas nozīmē, ka, ja vismaz viens no jūsu lidojumiem kavējas un jūs nepaspējat pārsēsties, tā būs jūsu atbildība.
  3. Bagāža jāpārreģistrē pārsēšanās vietā no jauna. Tas nozīmē, ka katrā pārsēšanās vietā jums būs jāpaņem bagāža bagāžas nodalījumā un jāpārreģistrē no jauna nākamajam lidojumam.
Kombinētie lidojumi

Bieži vien tie ļauj jums redzēt pat vairākas valstis vienlaikus! Sāciet savu piedzīvojumu jau šodien:

MEKLĒT

Datu pārbaude...