Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Aero.lv

Tie ir ar ceļojumu māniju slimojoši kompetenti speciālisti. Progresīva un vieda sistēma. Lētākie un ērtākie lidojumu piedāvājumi uz jebkuru pasaules valsti. Tā ir vairāk kā desmitgade darba ik dienu ar Jums un Jums. Īstenojiet savu sapņus kopā ar mums – droši, ātri, ērti, lai arī kur Jūs atrastos.

 

Desmitgades pieredzes

Kopš 2004. gada katru dienu apkalpojam vairāk par 300 pasažieriem. Darbs ar lielākajām biļešu rezervēšanas sistēmām, pasaules mēroga pieredze, mīlestība dinamiskajam tūrismam, kā arī klienti – tas, kas nepārtraukti attīsta mūsu kompetenci.

Speciālie piedāvājumi

Par īpašiem piedāvājumiem uzziniet pirmie! Mūsu ceļojumu speciālisti un viedā sistēma garantēs ātru un vieglu meklēšanu, priecēs ar rezultātiem. Regulāra informācijas atjaunošana – jaunumu vēstules. Abonē!

Lepojamies ar pakalpojumu daudzveidību

Aero.lv ceļojumu eksperti vienmēr meklē draudzīgus risinājumus ceļotājiem. Piedāvājam naudas atgriešanas garantiju, veselības apdrošināšanu, auto novietošanu lidostās un daudzas citas noderīgas pakalpojumus, kas noderēs visa ceļojuma laikā. 

Individualizēta meklēšana

Vairāk nekā 300 aviokompāniju un 205000 viesnīcu piedāvājumu. Katru dienu meklējam vislabākos piedāvājumus, balstoties uz jums aktuālajiem kritērijiem: budžets, lidojumu ilgums, lidojumu virzieni, lidostas, datums, laiks u.c.