Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Brisele

Lētas aviobiļetes uz Briseli

Lēti lidojumi uz Briseli – Beļģijas un, de facto, Eiropas Savienības galvaspilsētu. Atlidojot uz Charleroi lidostu, Briseles centru visērtāk sasniegsit ar vilcienu Airport Express. Bet no šejienes aizbraukt vairs nevēlēsities. Beļģijas galvaspilsēta atnesīs jaunas vēsmas: pārsteidzošā Art Noveau arhitektūra, vēsturiskas ēkas, iedzīvotāju kosmopolītiskums, kas kļūst arvien izteiktāks, kā arī beļģu vafeļu smarža, kas aizsniedz pat vistālākos stūrīšus...

Kādēļ ceļot? Pilsēta rada itin lielisku atmosfēru, kas īpaši priecē tos, kas nav vienaldzīgi šokolādei! Kakao un šokolādes muzejs, kas apmeties Briselē, iepazīstinās ar slēptākajām receptēm un pamodinās saldus sapņojumus. Šī iemesla dēļ ceļotāji ķer ciet pēdējās minūtes biļetes dzenas pēc akcijām – un tikai tādēļ, lai pārvestu pašu gardāko šokolādi saviem mājiniekiem!

Kad ceļot? Tiem, kuri vēla ietaupīt, ir vērts izvēlēties laika posmu no marta līdz aprīlim un no septembra līdz oktobrim. Šie periodi tiek uzskatīti par optimālākajiem, lai ceļotu uz Beļģijas galvaspilsētu. Lēto lidojumu sabiedrības parūpēsies par zemām cenām, kā arī piedāvās iegādāties biļetes internetā!

Ko apskatīt? Tūristu iecienītas apmeklētākās vietas nudien ir neparastas. Sagatavojieties, grafiks būs aizpildīts ar neaizmirstamām darbībām. Šeit, lūk, sāk iezīmēties jūsu karte: Grand Place-Grote Markt laukums, mini Eiropa, Karaliskais nams, Basiliek van het Heilig Hart, Atomium ēka un Manneken Pis skulptūra.

Lētas aviobiļetes uz Briseli

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Briseli

Ģimenes brīvdienas: Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā neparastu iespēju kopā ar ģimeni doties uz Beļģijas galvaspilsētu – Briseli. Šeit ir daudz apmeklētāko vietu, kuras aizraus ar savu ārkārtīgumu. Grand Place galvenais pilsētas laukums, kurā rēgojas baroka stila ēkas – Hotel de Ville, Karaļnams, Ģildes ēkas. Papriecējiet acis ar laukuma diženumu un baudiet skatus. Pastaigājot pa šaurajām ieliņām, pavisam netālu jūs gaidīs paslēpusies Manneken Pis, kurš simbolizē valsts kara drosmi. Izmantojot lēto lidojumu akcijas, esiet kopā apburošajā Briselē!

Draugu ceļojums: šī pilsēta ne bez iemesla ir Beļģijas galvaspilsēta – šeit ne vien ir pilns ar ievērojamām vietām, bet arī ar vietas izklaidēm šeit ir pārpārēm. Ja ceļojums uz Briseli ir vasaras laikā – jums ļoti paveicies! Daba un tās sniegtie baudījumi brīvdienas padarīs par īstu atslābināšanās un atpūtas oāzi. Nogaršojiet gardos beļģu kartupelīšus pilsētas parkos un baudiet draugu kompāniju. Ballītes un naktsdzīve Briselē kūsā pilnā sparā! Dienas laikā papriecējuši acis ar apmeklētākajām vietām, vakarā metieties iekšā galvaspilsētas trakulīgajā daļā – pilsētas centrs piedāvās to, ko alkstat visvairāk!

Romantiķiem: Brisele var būt ne vien rotaļīga, bet arī sapņaina… Šeit ir daudz iespaidīgu parku, kuros laiks nevilksies garumā un tas būs jūsu miera garants. Dodieties uz Piecdesmitgades parku un sajūtiet brīvības garšu diženā vidē. Apskatiet Cathedrale Sts-Michel et Gudule – vienu no svarīgākajām Beļģijas svētnīcām, kas apbur ar savu gotikas stila greznību. Lētie lidojumi uz Briseli – tieši tas, kas jums vajadzīgs!

Senjoriem: šajā Beļģijas pilsētā pilns ar muzejiem un kultūras vietām. Mini Eiropas parks aizrauj ar savu oriģinalitāti – tajā samazinātā mērogā attēlotas Eiropas ēkas. To starpā izstiepusies liela metāla konstrukcija Atomium, kas attēlo palielinātu dzelzs atomu. Katram, kurš ceļo uz Briseli, obligāti jāapmeklē kakao un šokolādes muzejs, kas atrodas netālu no Grand Place laukuma un tur jānogaršo īstā šokolādes garša. Ceļojiet un baudiet dzīvi!