Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lētas aviobiļetes uz Austriju

Lētie lidojumi uz Austriju – ceļojumu paradīzi. Visi šo valsti pazīstam pateicoties slavenajām Alpu slēpošanas trasēm, kontrastu pilnajai mūzikai un valdzinošajām ainavām. Austrija pārsteigs visus, kuriem patīk izglītojoši ceļojumi – ar savām lielākajām pilsētām, kalnu ieskautiem jaukiem ciematiņiem un unikālu dabas skaistumu. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā neatkārtojamu iespēju iepazīt īpašo Austriju.

Kādēļ ceļot? Kādēļ gan ne? Zaļojošo kalnu diženums un to sniegotās virsotnes liks aizmirst eksistējošo laika ritējumu. Atslābinieties un pasmelieties spēkus – jūs gaida aktīvas izklaides dodoties uz apmeklētākajām vietām vai slēpošanas trasēm. Pēdējās minūtes biļetes, akcijas un atlaides – prātīgs lēmums, ja vēlaties lētāk apmeklēt skaisto Austriju.

Kad ceļot? Austrijas daba valdzina visa gada garumā, bet tiem, kuri ilgojas pēc siltuma, iesakām ceļot laika posmā no jūnija līdz septembrim. Savukārt tiem ,kurus aizrauj ziemas sports, uz Austriju vērts doties ziemas mēnešos.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas Austrijā nesagādās vilšanos. Apmeklējiet par Vīnes vecpilsētas simbolu titulēto St. Stephen‘s Cathedral un W. A. Mocarta dzimtenē, Zalcburgā, esošo Hohensalzburg pili. Baudot kapučīno kafiju, kas pagatavota pēc īpašām receptēm, neaizmirstiet nogaršot austriešu strūdeli – tās garša ir slavena visā pasaulē. Lētie lidojumi uz Austriju – tas ir jūsu sapņu piepildījums.Austrija pilsētas, kuras varētu Jums patikt