Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Insbruka

Lētas aviobiļetes uz Insbruku

Lēti lidojumi uz Insbruku – Alpu ieleju. Tas ir tūrisma un ziemas sporta centrs, kurā pavadītais laks būs bagātīgs un neaizmirstams. Starptautiskā Insbrukas osta atrodas 4 km attālumā no centra, tādēļ neradīsies grūtības pa ceļam līdz viesnīcai. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā akcijas biļetēm internetā.

Kādēļ ceļot? Pilsētai ir pasakaina atmosfēra un jauks Ziemassvētku gars. Šeit ir ļoti daudz krāsainu namiņu, restorāniņu, kuros ir karstvīns, tradicionālie ēdieni un interjers, kas piesaista acis. Austrija ir slavena ar ziemas sporta kūrortiem, tādēļ slēpošana – populārākā ceļotāju nodarbe.

Kad ceļot? Pilsētas klimats ziemā ir lieliski piemērots sportiskām brīvdienām un jaukai atpūtai. Vasarā gaisa temperatūra ir mainīga – piemērota, lai iepazītos ar Insbrukas vēsturi.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas – nenodeldējamo iespaidu virtene. Apmeklējiet Insbrukas simbolu – zelta jumtu – par godu Maksimiliāna I kāzām uzbūvēto balkonu, kas saglabājies vairāk par 500 gadiem. Izpētiet Saint James katedrāli. Izstaigājiet Pasaku un Milžu alejas vecpilsētā, baudiet iespaidīgu panorāmu no Insbrukas kalniem un neaizmirstiet – fotogrāfijas saglabās Jūsu atmiņas! Vai karte jau ir ceļasomā?

 

Citas Austrija pilsētas, kuras varētu Jums patikt