Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Iraklija

Lētas aviobiļetes uz Heraklionu

Lēti lidojumi! Herakliona – „vārti uz Krētu”. Ja apsverat brīvdienas Grieķijā, šī pilsēta būs lieliski piemērota. Antīkā atmosfēra arvien atgādinās par diženo valsts vēsturi, savukārt šaurās vecpilsētas ieliņas ļaus attālināties no steidzīgā pilsētas ritma. Atcerieties, ka viena no interesantākajām nodarbēm – komunikācija ar vietējiem. Tie pastāstīs intriģējošus stāstus par leģendārajiem minotauriem.

Kādēļ ceļot? Heraklionu droši var dēvēt par kultūras centru. Šeit ir saglabāts unikāls senās civilizācijas mantojums: dažādi arheoloģiskie atradumi, Knosas namu freskas oriģināli. Uz šo, bez šaubām diženo pilsētu, tiecas ne tikai tūristi, kas sailgojušies pēc brīvdienām, bet arī neglābjami vēsturnieki. To ceļojumu, nenoliedzami, atvieglo lēto lidojumu sabiedrības. Bieži tiek piedāvātas zemas cenas, lētākās lidmašīnu biļetes un akcijas.

Kad ceļot? Grieķijā par sezonu tiek uzskatīts periods no maija līdz oktobrim, tad vidējā gaisa temperatūra sasniedz 26°C. Tomēr, tiem, kas vēlas paceļot lētāk, iesakām izvairīties no brīvdienu plānošanas augustā. Šajā mēnesī ir tūristu uzplūdums, dominē augstas cenas.

Ko apskatīt? Atbilde ir gaužām vienkārša – visu. Jūsu ceļojuma grafiks būs piesātināts ar neizdzēšamiem iespaidiem. Brīnišķīgi dabas un pilsētas skati, ekskursijas, pludmales, eksotiski veikali – fiksējiet visu, fotouzņēmumi virs personīgajiem suvenīriem. Bet šeit – mūsu ieteikumi: apmeklējiet Konosas pili, aizpeldiet līdz neapdzīvotajai Dia salai, nopeldieties Adios Georgijo pludmalē, nobaudiet grieku salātus un sātīgo Moussaka.

Citas Grieķija pilsētas, kuras varētu Jums patikt