Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Atēnas

Lēti lidojumi uz Atēnām

Lēti lidojumi uz Atēnām – demokrātijas dzimteni, Grieķijas galvaspilsētu. Pilsēta, bagāta ar antīkās arhitektūras mantojumu, skati, kas aizrauj elpu, neatkārtojama atmosfēra un vilinoša jūra – iespaidīga izlase ceļojumu entuziastiem.

Kādēļ ceļot? Dionīsa un Hērodota teātra drupas iedvesmos ne vienu vien sirdi, kas nav vienaldzīga kultūrai, savukārt kontrastu bagātās ainavas pamodinās ekstremālas brīvības sajūtas. Atēnas arvien pārsteidz un veido neizdzēšamu diženuma iespaidu, kuru šeit pasmelties atgriežas atkal un atkal. Tieši tādu, īpašu iespēju, piedāvā lēto lidojumu sabiedrības. Pēdējās minūtes biļetes un akcijas kļūst aizvien populārākas tūristu starpā.

Kad ceļot? Siltā sezona Atēnās sākas maijā un turpinās līdz pat oktobra vidum. Šajā laika posmā vidējā gaisa temperatūra ir augstāka par 25 °C un lidmašīnu biļešu izvēle tik tiešām plaša.

Ko apskatīt? Populārākās apmeklējamās vietas, bez šaubām, neļaus garlaikoties. Neaizmirstiet, ka bagātīgam maršrutam nepieciešams uzticams gids – karte. Pēc tās vaicājiet tūrisma informācijas punktos. Bet jūsu ērtībām, daži ievērojamākie objekti: Likavita kalns, Akropole, Agora, Plaka Plaka, Cycladic mākslas muzejs, Benaki muzejs, Monastiraki laukums.

Citas Grieķija pilsētas, kuras varētu Jums patikt