Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Amsterdama

Lētas aviobiļetes uz Amsterdamu

Lēti lidojumi uz Amsterdamu – toleranto Nīderlandes galvaspilsētu. Draudzīgie pilsētas iedzīvotāji un jaukās ieliņas palīdzēs aizmirst visas problēmas un ļaus ienirt ilgi gaidītajā brīvdienu sapņojumā. Pilsētas centrs kā nākas apburs: iespaidīga arhitektūra, dažādi muzeji, romantiski seni tilti, ziediem klāti ūdens kanāli, kā arī vilinoša velosipēdu kultūra.

Kādēļ ceļot? Jo tā ir pilsēta, kas bagāta ar interesantām lietām. Senlietu tirgū, kas iemitinājies centrā, varēsit iegādāties plašu kolekciju, piesēžot līdzās galvaspilsētas kanāliem, varēsit sarīkot pikniku. Šo, nedaudz netradicionālo, ceļojuma akcentu dēļ, tūristi katru gadu traucās uz pilsētu, lēto lidojumu sabiedrības piedāvā dažādas akcijas, zemas cenas, pēdējās minūtes biļetes, savukārt netālu esošā lidosta ļauj viegli sasniegt pilsētas centru.

Kad ceļot? Galvaspilsētā klimats ceļošanai ir piemērots visa gada garumā. Visvairāk tūristu tiek piesaistīts no maija līdz augustam, taču, tie, kas vēlas ietaupīt, izvēlas laika posmu no oktobra līdz martam. Šajā laikā gaisa temperatūra ir zemāka, izmitināšanas cenas mazākas, uz ielām ir daudz vietas un rāmi.

Ko apskatīt? Ziedu un velosipēdu pilsētai nudien ir ar ko lepoties. Jūsu karte būs bagātināta ar dažādākajām darbībām: apmeklēsit Van Gogh, Nemo un nacionālo muzeju, varēsit iegriezties Heineken alus darītavā, jozīsit pa pilsētas ielām ar velosipēdu, būsit ziņkārīgi sarkano lukturu kvartālā De Wallen, nogaršosit lielisku pārtiku populārajā Leiseplein laukumā, kā arī fotografēsities pie I AMsterdam.

Lētas aviobiļetes uz Amsterdamu

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Amsterdamu

Ģimenes brīvdienas: ceļošana ar ģimeni priecē! Amsterdama ir bagāta ar vietām, kuras ieinteresēs un aizraus dažāda vecuma cilvēkus. Apmeklējiet lielāko Nīderlandes zooloģisko dārzu Artis – tas pārsteigs gan lielus, gan mazus! Milzīgais zooloģiskais dārzs, kas apmeties pašā pilsētas centrā, priecēs ar savu dažādību – pastaigājieties pa tauriņu paviljonu, ienirstiet zemūdens pasaules plašumos un iepazīstieties ar šajā parkā dzīvojošajiem dzīvniekiem, kuru starpā ieraudzīsit tīģerus, ziloņus un degunradžus. Neticami, vai ne?

Draugu ceļojums: lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās pēdējo minūšu biļešu akcijas un atlaides ceļojumam uz Amsterdamu – rokas stiepiena attālumā! Saplānojiet izbraucienu ar draugiem uz šo iespaidiem un notikumiem bagāto pilsētu – atgražoties, vēl kādu laiku dzīvosit iespaidos! Apmeklējiet Amsterdamas muzejus, galerijas, kuru šeit ir bezgala daudz. Rembrandtplein – galvenajā pilsētas laukumā, kura nosaukums ir par godu nīderlandiešu māksliniekam Rembrantam, notikumu tiešām netrūks! Ieklīstiet slavenajā sarkano lukturu kvartālā, kas apmeties netālu no centrālas pilsētas stacijas. Lētie lidojumi – lielisks iemesls brīnišķīgām brīvdienām kopā ar draugiem!

Romantiķiem: Amsterdama apbur ar saviem kanāliem un omulīgajām ieliņām – šeit brīvdienas divatā būs neaizmirstamas! Lēto lidojumu biļetes tiem, kuri vēlas sajust romantikas dvašu – izmantojiet iespēju! Daudz kanālu, kuri šķērso ieliņas, iespaidīgi tiltiņi un apmeklētākās vietas pārsteigs. Prinsengracht rajons ir slavens ar savu kanālu skaitu, savukārt no netālu esošās Westererk baznīcas torņa paveras brīnišķīgs skats. Amsterdamā ir lieliski nosacījumi, lai ceļotu ar velosipēdu – izmantojiet iespēju un iepazīstiet pilsētu aktīvi pavadot laiku!

Senjoriem: apmeklējiet tirgus laukumu un iepazīstiet īsteno Nīderlandes dzīvi. Šeit varēsit iegādāties visdažādākās preces un pakomunicēt ar patīkamiem vietējiem Amsterdamas iedzīvotājiem. Izmantojiet iespēju, lai rāmi pavizinātos laiviņā pa pilsētas kanāliem - tas piešķir jūsu ceļojumam patīkamas sajūtas. Dodieties uz ziedu tirgu, kurš atrodas pie viena no senākajiem pilsētas kanāliem - Singel. Ziedu smaržas liks aizmirst par laiku un rūpēm, bet iegādātais augs paliks kā dzīvs pierādījums par jauko Amsterdamu.