Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Dublina

Lētas aviobiļetes uz Dublinu

Lēti lidojumi uz Dublinu – viesmīlīgo Īrijas galvaspilsētu. Jūs apburs vēsture par pirmajiem Dublinas iedzīvotājiem – vikingiem, būsit pārsteigti uzzinājuši, ka tieši šeit dzimis dramaturgs Oskars Vailds, katru reizi apklusīsit izdzirdot vietējos runājam, Jūsu skatu piesaistīs īpaši īru bāri – Pubs, bet tiltu pārpilnība šokēs!

Kādēļ ceļot? Nevienam nav noslēpums, ka Dublina ir alus Guiness dzimtene. Šeit varēsit nogaršot milzum daudz visinteresantāko alu, iedziļināties tā pēcgaršās, varbūt atradīsit sev iecienītāko? Tāpat jūs priecēs ķeltu suvenīru veikali, ieintriģēs vietējo piedāvātās spoku ekskursijas kapos. Pilsēta pārsteigs ikvienu ar savu unikālumu.

Kad ceļot? Dublinā dominē maigs, tomēr nedaudz vēss jūras klimats. Gaisa temperatūra vasarā lielākoties ir ap 20°C. Laika periods no maija līdz septembrim tiek uzskatīts par sezonu, tad nevajadzētu likt lielas cerības uz lētiem lidojumiem. Ceļojumu uz Dublinu ir vērts sākt plānot jau laikus, kad ir pieejamas zemas lidojumu cenas, akcijas, kā arī tiek piedāvātas lētas lidmašīnu biļetes.

Ko apskatīt? Neaizmirstamu ceļojuma garu radīs populārākās apmeklētākās vietas. Tas ir iemesls, kādēļ vajadzētu rūpīgi saplānot savu maršrutu. Lūk, mūsu ieteiktās slavenākās vietas: Kylemore abatija, Cashel pils, Guiness darītava, Kilmainahm cietums, Temple bārs, Spire of Dublin piemineklis.

Lētas aviobiļetes uz Dublinu

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Dublinu

Ģimenes brīvdienas: atpūtieties kopā ar sev dārgākajiem cilvēkiem Īrijas galvaspilsētā – Dublinā! Šeit apmeklētākās vietas un ievērojamākie objekti pārsteigs ar savu izvēles bagātību. Trinity College – četras simtgades gadu senajā universitātē jūs sagaidīs iespaidīga izmēra bibliotēka – tās maģiskā atmosfēra apburs ikvienu…

Draugu ceļojums: Dublina pārsteidz ar saviem pub’iem un izklaižu vietām, kuras aizrauj ar savu enerģiskumu. Šeit apmeties Brazen Head – senākais Īrijas bārs, tādēļ nepalaidiet garām iespēju kopā ar draugiem nogaršot īru alu. Nebīstieties apmaldīties Dublinas ieliņās – iejūtieties dzīvīgajā pilsētas noskaņojumā. Lētie lidojumi jums un jūsu draugiem – nepalaidiet garām iespēju!

Romantiķiem: Dublina, izmantojot lēto lidojumu akcijas un atlaides – rokas stiepiena attālumā. Šajā pilsētā jūs gaidīs brīnišķīgas ieliņas, Liffey upes piekraste un valdzinoša pilsētas aura. Apmeklējiet Guiness Storehouse – iepazīsities ar visā pasaulē zināmo Guiness alu un sajutīsit īsto alus garšu. Nepalaidiet garām iespēju izpētīt pilsētas dzīvīgo pusi – Temple Bar, kur atrodas dažādi bāri, kafejnīcas, veikaliņi un sanākšanas vietas, kas ļaus piedzīvot neizdzēšamus iespaidus.

Senjoriem: piedāvājam apmeklēt Dublinu tu tajā esošās apmeklētākās vietas, kuras padarīs jūsu brīvdienas par īpašām. St Stephen's Green pilsētas centrā esošais parks aizraus ar savu neparasto dabas skaistumu un skatiem, no kuriem nevarēsit atraut acis. Izpētiet Dublinas ieliņas izmantojot lēto lidojumu piedāvājumus.

Citas Īrija pilsētas, kuras varētu Jums patikt