Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Kopenhāgena

Lētas aviobiļetes uz Kopenhāgenu

Lēti lidojumi uz Kopenhāgenu – senākās pasaulē un vēl joprojām pastāvošas karalistes galvaspilsētu. Steigsimies atzīmēt, ka tieši šeit dzimušas Hansa Kristiana Andersena pasakas, kuras līdz šim palikušas mūsu atmiņā, šeit kino valodu iemantoja viens no slavenākajiem pasaules režisoriem Lars von Trier, šeit Jorgen Buhl Rasmussen sāka alus Calsberg ražošanu. Ar to vien pietiek, lai Kopenhāgenu varētu nodēvēt par talantu krātuvi.

Kādēļ ceļot? Bez jau minētajām interesantajām lietām, obligāti jāpiemin, ka pilsētā ir vairāk velosipēdu, nekā cilvēku. Tas ir populārākais transporta līdzeklis, kas lolo pilsētas ekoloģiju. Ar velosipēdu viegli sasniegsit šaurās Nahavn ieliņas, kuras senāk bija rakstnieku un jūrnieku iecienītas.

Kad ceļot? Dānija ar siltu laiku priecē jūnijā, jūlijā un augustā. Tieši šajā laika posmā ceļot nav lēti, tādēļ tie, kas vēlas ietaupīt, uz Kopenhāgenu lido pavasarī vai rudenī: lēto lidojumu sabiedrības piedāvā akcijas, lētākos lidojumus.

Ko apskatīt? Slavenākās apmeklētākās vietas, ticiet, ir pārsteidzošas. Neaizmirstiet, ka interesants maršruts – ceļojuma pamats. Uzticama karte atrisinās visas problēmas. Jūsu ērtībām – daži apmeklētākie objekti: Tycho Brahe planetārijas, Ģeoloģijas muzejs, botānikas dārzi, Calsberg alus darītava, Frederiksborg nams, Kronborg pils.

Citas Dānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt