Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Stokholma

Lētas aviobiļetes uz Stokholmu

Lēti lidojumi uz Stokholmu – galvaspilsēta, kas apmetusies uz četrpadsmit salām. Būsit pārsteigti, pilsētā lepni gulst vairāk par 50 tiltiem, kuri savieno visu Stokholmas teritoriju. Nudien neparastā galvaspilsēta tāpat ir svarīga arī dēļ jūru ostas, ekonomikas un tiek izvirzīta par Skandināvijas kultūras centru.

Kādēļ ceļot? Augstākā līmeņa muzeji, apreibinoša daba un bezgala daudz atrakciju – vietējo lepnums. Ar diženo Zviedrijas vēsturi varēsit iepazīties, ja apmeklēsit Skansen, pirmo muzeju pasaulē kas atrodas zem klajas debess, savukārt nakts dzīvi palīdzēs piejaucēt ielu mūzika un deju ritmi, kas pulsē nedēļas nogalēs.

Kad ceļot? Tiem, kam patīk siltums, ceļojums var sākties maijā un ilgt līdz pat septembra vidum, taču, vērts pieminēt, ka šajā periodā cenas pilsētā nav tās zemākās. Tiem kas vēlas ietaupīt, Stokholmu iesakām apmeklēt ziemā. Lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās akcijas, kā arī biļetes internetā ir lieliski piemērotas tiem, kam patīk ceļot ekonomiski.

Ko apskatīt? Neaizmirstamas viesošanās garu stiprinās karte lieliskai tūrei. To atradīsit tikko atlidojuši – lidostā. Apmeklētākās vietas nudien ir sava vārda vērtas. Jūsu ekskursija sākas šeit: apmeklējiet Stokholmas simbolu – rātsnamu, piestājiet pilsētas senākajā parkā – Kungsträdgården, nofotografējiet Astridas Lingrēnas varones Pepijas Garzeķes namiņu neaizmirstiet Gamla Stan – viduslaiku pilsētas centru ar līkumainajām ieliņām, antikvariātiem, galerijām un katedrāli.

Lētas aviobiļetes uz Stokholmu

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Stokholmu

Ģimenes brīvdienas: baudiet ģimenes kompāniju ārvalstīs izmantojot lēto lidojumu akcijas un atlaides. Ceļojiet uz Stokholmu – Zviedrijas pilsētu, kura atrodas uz 14 salām un, kurā nekad netrūkst piedzīvojumu! Jūrgordena salā esošais Vasamuseet pārsteigs ne vien mazos ģimenes locekļus, bet arī pieaugušos. Galvenais šī muzeja akcents – kara kuģis Vaza, kura sagrūšanu lēma interesants notikums. Dodieties un uzziniet par to! Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā iespēju kopā papriecāties par Stokholmas pievilcību!

Draugu ceļojums: atpūsties ar draugiem – īsts baudījums! Ceļojiet uz Zviedrijas galvaspilsētu un apmeklējiet daudz apmeklētāko vietu. Nationalmuseum sakrātā lielā gleznu, skulptūru un lietišķās mākslas kolekcija aizraus un sniegs jaunas zināšanas, bet ēkas, kuras ieskauj pilsētas lielo laukumu, liks attālināties no realitātes. Lētie lidojumi tiem, kas vēlas jautri pavadīt laiku omulīgajā Stokholmā!

Romantiķiem: apskaties pilsētas panorāmu no Stadshuset, pavizinieties pa Stokholmas arhipelāgu – vasaras laikā tā ir ļoti iecienīta nodarbe, kas pārsteidz ar saviem dabas skatiem un atslābinošo vējiņu. Pastaigas pa Monteliusvägen taku radīs jauku un romantisku vakaru.

Senjoriem: neaizmirstiet nogaršot zviedru kafiju, kurai ne viens vien kafijas cienītājs nevarēs turēties pretī! Iemūžiniet sevi pie Lielās Baznīcas un apmeklējiet Kungsträdgården – ainavas taps par dvēseles terapiju. Klaiņojiet pa pilsētas ieliņām un veltiet laiku sev Zviedrijas galvaspilsētā – Stokholmā!