Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Taizeme

Lētie lidojumi uz Taizemi! Vai esat kaut kad vēlējušies iepazīties ar citādāku kultūru, brīnišķīgiem dabas skatiem, kas rodami patālāk uz dienvidaustrumu Āziju, tāpat ar objektiem, kas liecina par seniem laikiem, kas vēl ilgi paliktu jūsu atmiņā? Lieliska iespēja īstenot visus šos sapņus ir ceļojums uz Taizemi – eksotisko pasaules nostūri, kas nevienu neatstāj vienaldzīgu ar savu arhitektūru un dabas skaistumu. Nekavējieties – lētās lidmašīnu biļetes uz Taizemi, tā ir iespēja iepazīt pasauli!

Kādēļ ceļot? Apsverat, kur varētu pavadīt savas sapņu brīvdienas? Vēlaties atpūsties, bet vienlaikus gribat arī piedzīvot bezgala daudz jaunu piedzīvojumu? Ceļojums uz Taizemi – piepildīs šos jūsu sapņus, tāpēc steidziet izmantot lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās lidmašīnu biļešu pēdējās minūtes akcijas un atlaides!

Kad ceļot? Brīvdienas Taizemē būs atslābinoša terapija ķermenim un garam no novembra līdz februārim, jo šajā laikā valsts klimats nesola nokrišņus, bet gaisa temperatūra svārstās no 25°C - 30°C.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas Taizemē apdullina! No valsts galvaspilsētas centra vien 30 minūšu attālumā esošā Suvarnabhumi lidosta nesagādās grūtības ātri sasniegt pilsētas sirdi. Ierodoties, lūkojieties apkārt – Karaļu pils, Wat Benchamabophit un pabraukāšanās pa Thonburi kanāliem liks aizmirst visas ikdienas rūpes. Taizeme aizrauj ne vien ar savu galvaspilsētu, ber arī ar dabas dzīvīgumu. Šeit tā liks brīnīties par zaļojošajām ainavām… Pattaya – kūrortpilsēta, kurā varēsit smelties spēkus smilts plašās pludmalēs. Dodieties uz Taizemi, ilgi sapņoto brīvdienu īstenošanai izmantojiet lēto lidmašīnu biļešu akcijas un atlaides!