Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Malaga

Lētas aviobiļetes uz Malagu

Lēti lidojumi uz Costa del Sol kūrortu, Pablo Picasso dzimteni! Vien 8 kilometru attālumā no Malagas iemitinājusies lidosta, ceļojumu padara itin ērtu – ātri un lēti sasniedzams pilsētas centrs. Šeit, kā nekur citur, uzreiz ieskauj vairāk, nekā 3000 gadu lolota vēsture. Skati piesaista aci, apvidus bagāts ar dažādāko arhitektūras šedevru atspulgiem: renesanses vēsmas, baroka pieskāriens, neoklasicisma formas.

Kādēļ ceļot? Malaga piesaista ar savu pārsteidzošo enerģiju, reibinošo temperamentu. Šeit iespējams gan atslābināties, gan palutināt sevi ar jūru un gardākajiem ēdieniem, gan mesties iekšā entuziasma pilnā festivālu virpulī. Īpašo iespēju gūt Andalūzijas enerģijas pieredzi, piedāvā lēto lidojumu sabiedrības. Pēdējas minūtes biļetes un akcijas ir itin populāras tūristu vidū.

Kad ceļot? Vasaras sezona Malagā ilgst 8 mēnešus. Tā sākas aprīlī un beidzas novembrī. Tas ir laika posms, kad gaisa temperatūra un klimats ir ļoti tīkami, savukārt lidmašīnu biļešu izvēle nudien liela, akcijas ir uzmanības vērtas.

Ko apskatīt? Visbiežāk apmeklētākās vietas ir nudien neparastas. Sagatavojieties, Malagā jūsu grafiks būs piepildīts ar dažādākajām nodarbēm. Obligāti jāredz: flamenko šovs, Malagas katedrāle, Salvador Dali skulptūras, Nerja alas, Picasso muzejs.

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Malagu

Ģimenes brīvdienas: ceļot ar ģimeni – īsts prieks! Īpaši tad, kad ceļojat uz vietu, kura ir bagāta ar izklaidēm visiem. Iesakām apmeklēt Pablo Picasso muzeju, savukārt Plaza de la Merced laukumā atradīsit namu, kurā dzimis un audzis viens no pasaules slavenākajiem māksliniekiem. Dodieties apskatīt Castillo de Gibraltaro – tā ir viena no interesantākajām apmeklētākajām vietām Malagā. Lēti lidojumi uz Malagu kopā ar ģimeni – lielisks veids satuvināties un pavadīt laiku kopā ar tuvākajiem cilvēkiem!

Draugu ceļojums: kopā ar draugiem visur ir jautri! Lēto lidojumi biļetes uz Malagu – tā ir lieliska iespēja uzrīkot lieliskas brīvdienas ar draugiem vienā no Spānijas kūrortiem! Torremolinos pludmale liks jums atslābināties, raugoties uz savām apburošajām Vidusjūras ainavām. Izbaudījuši karstās saules vannas, dodieties īstos piedzīvojumos – krokodilu parks, El Pequeno Jardin, ūdens parks Terrmolinos kūrortā jums sniegs iespēju jautri pavadīt laiku! Šis kūrorts ir slavens ar jauneklīgumu un pulsējošu dzīvi – šeit pilns ar kafejnīciņām, bāriem un naktsklubiem, tādēļ izklaižu vietu tiešām nepietrūks!

Romantiķiem: lai atslābinātos un atpūstos no Baltijas drūmajiem laika apstākļiem, ceļojums uz Malagu ir lielisks risinājums! No skaistākajām Spānijas pludmalēm negribas aiziet – karstā saule, irdenās smiltis un brīnišķīgā jūras ainava liks iemīlēt tādas vietas kā La Cala del Moral, Terromolinos, Marbelja. Nogaršojiet spāņu vīnu Casa de Guardia un atrodiet sev jaunas garšas.

Senjoriem: ja domājat, ka kūrortu vietas nav jums piemērotas – stipri maldaties! Saules un siltuma masāža sniegs spēkus un pamodinās vēlmi ieraudzīt vēl vairāk. Alkasaba pils – vēsturiska vieta, kura jūs aizvedīs uz Romas laikiem. Šeit pat atrodas arī Arheoloģijas muzejs – nepalaidiet garām iespēju apmeklēt! Malagas katedrāles stils, kuru iedvesmojusi renesanses un baroka arhitektūra, apbur ar savu unikalitāti un diženumu. Lētās aviobiļetes uz Malagu – atpūta un iespaidi garantēti!

Citas Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt