Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Kosa

Lētas aviobiļetes uz Kosas salu

Lēti lidojumi uz Kosas salu – miera pilnu brīvdienu tūrīti. Šeit jāceļo tiem, kas vēlas izbaudīt tveicīgu sauli, zīda smilts pludmales silto Egejas jūras ūdeni. Daudzi Kosas salas viesi nepalaiž garām iespēju izbaudīt niršanas priekus vai nodarbojas ar aktīvu ūdens sportu: burā, peld ar jahtām, motocikliem, katamarāniem. Šīs atrakcijas piesaista lērumu pilsētas visu, kuru ceļojumus atvieglo lēto lidojumu sabiedrības, zemās cenas un biļetes internetā.

Kādēļ ceļot? Visa Kosas sala ir bagāta ar apmeklētākajām vietām. Pilis, zvejnieku ciemi, Kardamena kūrorts, kas slavens ar savu folkloru, tradicionālās kalnainās pilsētas. Ja nepieciešamas, piestājiet jaukā restorāniņā. Jūs pārsteigs vietējo sirsnība, lieliska tradicionālā pārtika, kā arī īpašais anīsu dzēriens, kas ir aplausu vērts - Ouzo. 

Kad ceļot? Siltuma cienītāji uz Kosas alu dodas no maija līdz oktobrim. Šajā laika posmā klimats nudien ir labvēlīgs un lidmašīnu biļešu cenas nedeldē kabatas.

Ko apskatīt? Sala ir pārpilna interesantām lietām. Šī iemesla dēļ Jūsu tūres karte būs piepildīta pārsteigumiem: kad vien būs vēlme, varēsit izpētīt Asklepieion drupas, varēsit atgriezties bruņinieku laikos Narantzia pilī, iemūžināsiet sevi neredzētajā Roman Odeon, apmeklēsit Casa Romana namu, kā arī būs iespēja iegriezties senlaicīgajā, lielākajā antīkās pasaules tirgū Agora.

Lētas aviobiļetes uz Kosu

Citas Grieķija pilsētas, kuras varētu Jums patikt