Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Malta

Lētie lidojumi uz Malu, kas ir Vidusjūras ūdens zilais, maiga, koka krāsas kaļķakmens arhitektūra un neticami skaidra debess. Nav būtiski, kurp dosities, jūsu acu priekšā arvien pavērsies jaunas, unikālas vēsturisko skatu ainavas.

Kādēļ ceļot? Malta – tipiska Vidusjūras valsts, kuras dzīve izceļas ar sevišķu svētku skanējumu. Naktsdzīve šeit vienmēr ir dzīva – pat tad, ja notikumu kalendārs šķitīs pustukšs, ātri pārliecināsities, ka Maltā darbojas daudz klubu, vīna kafejnīcu un restorānu. Vasarā šeit norisinās Maltas mākslas, Valetas baroka, operas, koru, džeza festivāli, tādēļ, šeit ierodoties, varēsit atslābināt ne vien ķermeni, bet arī bagātināt garu.

Kad ceļot? Vidusjūras salas ir sevišķi dzīvas vasarā: intensīva naktsdzīve, svētki, pludmales ballītes un vīna festivāli. Tuvojoties rudenim, nedaudz palielinās lietus iespēja, bet cenas no septembra un visu ziemu mēdz būt teju uz pusi mazākas. Brīvdienu datumus un lidmašīnas biļetes rezervējiet jau tagad! Lēto lidojumu sabiedrības internetā pastāvīgi paziņo par dažādām akcijām, atlaidēm un informē par labākajiem pēdējās minūtes piedāvājumiem.

Ko apskatīt? Dievnami, pilis, katedrāles un forti stāsta stāstus, kurus, šķiet, iespējams ar roku aizsniegt. Maltā paveras iespaidīgas ainavas – apdullinoši skaistas klintis, kas ienirst jūras viļņos, ielejas, kurās ir sevišķi skaista augu valsts. Iespējams pa ceļam uziesit pat noslēpumainus, pirmsvēsturiskus pieminekļus, reiz alās ierīkotas kapličas vai attālākas bruņinieku mītnes.