Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Kijeva

Lētas aviobiļetes uz Kijevu

Lēti lidojumi uz Kijevu – Ukrainas galvaspilsētu, kas izvietojusies abos Dņepras upes krastos. Nevienam nav noslēpums, ka Kijeva ir senākā Austrumeiropas pilsēta, kurā dvesmo neizzūdoša kultūra: teātri, parki, masīvu pieminekļu pārpilnība, senas šauras ieliņas, zeltīti baznīcu un klosteru kupoli.

Kādēļ ceļot? Būsit pārsteigti ne tikai par īpašajām ainavām, kas veido pilsētas atmosfēru. Jūs īpaši aizraus cilvēku labsirdība, viesmīlība, izpalīdzīgums, kā arī lieliska humora izjūta. Pilsētas viesiem būs iespēja palūkoties uz mūsdienīgu pilsētu, kas saglabājusi savu vēsturi. Katru gadu Kijeva kļūst arvien populārāka, lēto lidojumu sabiedrības piedāvā īpašas atlaides, akcijas un biļetes internetā, tas atvieglo ceļotāju rūpestus.

Kad ceļot? Jūsu izvēlētā ceļojuma siltākais periods sākas maija beigās un turpinās līdz augusta vidum. Šajā periodā klimats nudien ir labvēlīgs, gaisa temperatūra sasniedz pat 30°C.

Ko apskatīt? Ierodoties Kijevā, iepazīšanos ar pilsētu iesaka sākt no Zelta vārtiem, kas atrodas pareizticīgo baznīciņā ar zelta torni. Turpmākajā maršruta plānā – grezna Sv. Sofijas katedrāle, kuras iekšpuse izgreznota ar apbrīnojamām freskām un mozaīkām. Ja apdomājat, ko vest ciemakukulim, nepalaidiet garām iespēju iegādāties vietējo iedzīvotāju roku darinājumus, tos varēsit atrast vienkārši pastaigājoties pa ielām. Obligāti papļāpājiet ar kādu „Babušku“ vietējā tirgū.

Lētas aviobiļetes uz Kijevu

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Kijevu

Ģimenes brīvdienas: pie Dņepras upes apmetusies liela Ukrainas pilsēta, kura gaida jūsu un jūsu ģimeni! Tikko ieradušies Kijevā, dodieties pastaigā pa omulīgo Peysazhna Alleia. Kur vien paraudzīsities, jūs sagaidīs izteiksmīgi pasaku varoņi, dzīvnieki un būtnes. Dodieties iemūžināt sevi pie Mihailovskij sobor – zeltīto kupolu svētnams ir viens no senākajiem klosteriem Kijevā, tas pārsteigs ar savu arhitektūru. Brīvdienas ar ģimeni? Bez šaubām lieliska ideja!

Draugu brīvdienas: karte kļūs par lielisku ceļojuma draugu, lai apmeklētu Kijevas apmeklētākās vietas, kuru nav maz! Šeit ir daudz objektu, kuri jāieliek savā zināšanu bagāžā. Ceļojumu varat sākt no Khreshchatyk – galvenās pilsētas ielas. Šeit atradīsit ne vien brīnišķīgas strūklakām bet arī vietas, kurās varēsit iepirkties. Protams, būtiski ir neaizmirst apskatīt arī slaveno Sv. Sofijas svētnamu – dodieties un paši ieraugiet!

Romantiķiem: dodieties lietderīgā un iespaidiem bagātā ceļojumā uz Kijevu. Šeit jūs gaidīs Nacionālais botānikas dārzs ar savu daudzslāņaino dabu un interesantām parādībām. Īpaši karstās vasaras dienās šis dārzs ir īsts atsvaidzinājums – izbaudīsit svaigu gaisu un daudzkrāsaino ceriņu izplatīto aromātu. Ceļojums uz Kijevu – izsapņotais izbrauciens ar lēto lidojumu akciju palīdzību var kļūt par realitāti!

Senjoriem: aizceļojuši uz Ukrainas galvaspilsētu, nepaliksiet tai vienaldzīgi. Pastaigājieties pa pilsētas parkiem un izbaudiet atpūtas laiku centrālajā laukumā – Maidānā. Operas un baleta teātris ir viens no iespaidīgākajiem objektiem, kurš jāapmeklē viesošanās laikā. Tā arhitektūra un interjers pārsteigs pat tos, kas daudz ko redzējuši.

Citas Ukraina pilsētas, kuras varētu Jums patikt