Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Varšava

Varšava

Lētie lidojumi uz Varšavu – Polijas galvaspilsētu. Plānojot savas brīvdienas un ceļojumu, vienmēr vēlamies doties pēc iespējas tālāk, ieraudzīt pēc iespējas tālākas zemes, bet nereti šādiem ceļojumiem pietrūkst laika. Neaizmirsīsim – kaimiņu valstis ir lieliska iespēja doties ceļojumā, atpūsties un paplašināt savas zināšanas. Lētie lidojumi uz Varšavu kļūs par neaizmirstamiem un brīnišķīgiem, ja vien atradīsit vēlmi iepazīt šo pilsētu no jauna… Lētās lidmašīnu biļetes uz Varšavu – tā ir iespēja ātri piedzīvot neaizmirstamus piedzīvojumus.

Kādēļ ceļot? Šī pilsēta pārsteidz ar savu īpatnējo skaistumu. Varšavas vecpilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstos ir obligāti jāpaklīst pa tās jaukajām ieliņām! Šeit pat nonāksit pilsētas tirgus laukumā, kurā jūs sagaidīs pilsētas kņada, kafejnīciņas un iespaidīga arhitektūra. Aizmirstiet par steidzīgo laiku un klaiņojiet – šī pilsēta gaida jūs! Lidmašīnu biļetes uz Varšavu – tas ir ceļš uz netālām, bet neaizmirstamām jūsu brīvdienām.

Kad ceļot? Laikapstākļi Varšavā izceļas ar karstām vasarām un aukstām ziemām. Piemērotākais laiks, lai apmeklētu Varšavu – maija mēnesis vai agrs rudens, jo tad nevārdzinās iespējams karstums. Ļaujieties vilinošajam dabas skaistumam ziemā, sevišķi svētku laikā – Ziemassvētkos, tradīcijas un baltais sniegs padarīs jūsu brīvdienas sentimentālas.

Ko apskatīt? Varšavas apmeklētākās vietas un objekti pārsteidz ar savu bagātību. Obligāti pameklējiet vecpilsētu un brīnišķīgi skaisto parku - Ogrod Saski. Netālu atradīsit bruņotu kareivju sargājamu nezināma kareivja kapu – sajutīsit pelnītas cieņas nozīmību cilvēkiem, kas krituši par savas tautas brīvību. Plac Zamkowy – laukums, kas tiek dēvēts par Varšavas sirdi, tajā atradīsit visu – no jautriem ielas māksliniekiem līdz omulīgām āra kafejnīciņām. Apmeklējiet vienu no lielākajiem Eiropā Polijas ebreju vēstures muzeju – tajā sajutīsities kā nonākuši vēsturē. Lētās lidmašīnu biļetes, akcijas un atlaides – tikai vēlieties un tiksiet aizvesti uz pārsteidzošo Varšavu!