Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Madride

Lētas aviobiļetes uz Madridi

Lēti lidojumi uz Madridi – zaļāko Eiropas galvaspilsētu. Tiek lēsts, ka koku skaits, kas tiek vienam pilsētas iedzīvotajam ir neticams. Jāpiemin, ka Spānijas galvaspilsēta apbur ne tikai ar savu zaļumu, tā tiek uzskatīta par kultūras, ekonomikas, kā arī finansu centru. Iespējams, tieši šo īpaši būtisko detaļu dēļ, uz Madridi katru gadu plūst bezgala daudz tūristu, kurus vilina arī lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās pievilcīgās akcijas.

Kādēļ ceļot? Pilsēta apburs ikvienu, kuram tuvi ir arhitektūras brīnumi. Šeit atradīsit dažādus stilus: brīnišķīgas baroka vēsmas, strikti gotikas elementi, klasicisms, renesanse, kā arī art deco un art nouveau mirdzums. Pētot pilsētas noslēpumus, palepojieties – apmeklējiet Lielo laukumu. Tajā katru rītu pulcējas vietējie, lai izbaudītu lielisku skatu, palasītu laikrakstu un izdzertu tasi aromātiskas spāņu moka kafijas. Pievienojieties lieliskajam rituālam!

Kad ceļot? Aero.lv komanda iesaka ceļot vēlā pavasarī vai agrā rudenī. Pilsēta ir daudz dzīvāka, gaiss dzestrāks, savukārt lidmašīnu biļešu cenas nudien iepriecinās. Vien 9 km attālumā no Madrides esošā lidosta sniegs iespēju ātri, lēti un ērti nokļūt pilsētas centrā.

Ko apskatīt? Visvairāk apmeklētākās vietas tiešām ir sava statusa vērtas. Viss, kas jums jādara – jāsagatavojas apdullinošam saturam, kura grafiks, nemelosim, būs nedaudz saspringts. Bet, lūk, šeit – mūsu piedāvājumi: sarīkojiet pikniku Parque del Retiro, apmeklējiet iespaidīgo Palacio Real pili, obligāti pastaigājieties pa Gran Via, iemūžiniet Arco de la Victoria, piejaucējiet mākslu Museo del Prado un nepalaidiet garām iespēju iegādāties kaut ko lielisku El Rastro senlietu tirgū.

Citas Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt