Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Roma

Lētas aviobiļetes uz Romu

Lēti lidojumi uz Romu – Mūžīgo pilsētu. Ielu haoss, sīcošās Vespas, autobusi, kas kavējas, lieliskākais espresso, itāļu ātrrunāšana un augstprātība... Šeit sajutīsities kā citā planētā, kuras elementi, gribi vai negribi, liek atcerēties dzejnieka Horācija vārdus CARPE DIEM (lat. Priecājies par šo dienu).

Kādēļ ceļot? Tādēļ, ka vēl nekad neesat redzējuši tādu diženumu! Dažādu epohu arhitektūras brīnumi, antīkās Romas māksla, kā arī par kristietīgās pasaules centru deducējamais Vatikāns, pārsteigs, iedvesmos un, sagatavojieties, pakļaus Jūsu sirdi. Šī unikālā pilsētas nerimstošā dzīves ritma dēļ tūristi jūk prātā: tiek ķertas pēdējās minūtes biļetes, tiek iegādātas lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās ceļojumu iespējas.

Kad ceļot? Ja uzskatāt sevi par ceļotāju, bet ne par tūristu, uz Romu ir vērts doties laika posmā no oktobra līdz aprīlim. Kādēļ? Šajā periodā dominē zemas cenas, ir itin svaigs gaiss, kā arī murgainais sastrēgumu starplaiks ir piemirsts.

Ko apskatīt? Visu un ar uzviju! Lieliska ceļotāja mugursomā būtu jānonāk kartei vai ceļojumu rokasgrāmatai, kas uzticami pavadīs ekskursijas laikā. Bet, lūk, šeit mūsu piedāvātie apmeklējamie objekti: atgriezieties pagātnē apmeklējot Kolizeju, apēdiet gelato pie Trevi strūklakas, izmantojiet metro un aizbrauciet līdz Vatikānam, iemūžiniet sevi pie Sv. Pētera Bazilikas nepaejiet garām Sikstīnas Kapelai – zināmākajai Apustuļu nama kapličai, pabrīnieties ieraugot Romas Forumu, piesēdiet uz Spāņu Kāpnēm, pagaršojiet populāro ielas pārtiku - brusketu.

Lētas aviobiļetes uz Romu

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Romu

Ģimenes brīvdienas: ceļojums ar ģimeni uz aizraujošo Romu – lielisks lēto lidojumu sabiedrību piedāvātais virziens! Šajā pilsētā netrūkst apmeklētāko objektu, kuri aizraus ikvienu ģimenes locekli. Kur vien pagriezīsities, jūs sagaidīs iespaidīgā šīs pilsētas arhitektūra un skati. Iemūžiniet sevi pie Fontana di Trevi un Romas Kolizeja, kas liecina par Romas vēsturiskajiem laikiem. Nogaršojiet gelato Romas parkos un dalieties ar iespaidiem par diženo pilsētu.

Draugu ceļojums: brīvdienas ar draugiem Romā? Skan lieliski! Šī pilsēta apbur ar savu vēsturi, kultūru un iespaidīgo arhitektūru, kas vēl ilgi paliks atmiņā. Aplūkojiet Romas ieliņas – tās apdullina un apbur ik uz soļa. Piazza Navona – viens no skaistākajiem baroka stila laukumiem Romā, kas būs kā īsta terapija jūsu acīm. Naktsdzīve Romā pārsteigs ar izvēles bagātību - Trastevere un Campo de‘Fiori trakulīgas Romas vietas, kurās varēsit nogaršot īstu itāļu vīnu kādā no bāriem vai restorāniem, kas jums iepatiksies.

Romantiķiem: sapņains ceļojums uz Romu divatā… Melanholiju un senatnīgumu pulsējošajā pilsētā atradīsit patiesu atslābināšanās laiku. Klaiņojot pa Romas ieliņām, sajutīsities tālu prom no savām rūpēm un steidzīgā laika. Piazza della Rotonda laukumā uzbūvētais Panteons pārsteigs ar savu diženumu, bet Romas forums aicinās iejusties senatnē. Dodieties uz apreibinošo Giardino di Ninfa – šeit ieraudzīsit īsteno dabas skaistumu, kas saplūst ar ēku drupām, kuras liecina par vēsturi. Lētie lidojumi uz atslābinošo Romu – sapņu piepildījums!

Senjoriem: nepalaidiet garām iespēju apskatīt Romas pilsētu no Sv. Pētera bazilikas kupola – skats uzgleznos jūsu atmiņā iespaidīgu gleznu! Šīs bazilikas neaptveramais diženums un skaistums neatstās nevienu vienaldzīgu… Vatikāna muzejus obligāti jāapmeklē ikvienam mākslas un kultūras cienītājam – iespaidīga dažādu epohu kolekcija aizraus un plašāk pastāstīs savus stāstus. Pavadītais laiks Romā ilgi saglabāsies atmiņā, aicinot atkal atgriezties…

Citas Itālija pilsētas, kuras varētu Jums patikt