Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Venēcija

Lētas aviobiļetes uz Venēciju

Lēti lidojumi uz Venēciju – vienu no romantiskākajām pilsētām pasaulē. Svilpojošs, ūsās smaidošs, noslēpumainas gondolas airētājs, apburoša maigu kanāla vilnīšu žūžošana un tīkama vēja šalkšana – tā ir atmosfēra, kura dēļ ceļotāji rod ceļu atgriezties Venēcijā.

Kādēļ ceļot? Tā ir nepazīta, vilinoša un neikdienišķa pasaule, visīstākais filmu stāsts uz ūdens Venēcijai nudien ir noslēpumainā puse. Iespējams tādēļ pilsēta nav iedomājama bez karnevāla maskām, kas jau kļuvušas par ikonu. Tās nav iespējams nepamanīt. Vitrīnas piesaista aci, maskas tā vien gribas pielaikot, tās iegādāties. Un to izdarīt tik tiešām ir viegli, jo lēto lidojumu sabiedrības piedāvā akcijas, zemas cenas un lidojumu biļetes internetā.

Kad ceļot? Laika posms no maija līdz oktobrim tiek uzskatīts par sezonu. Klimats tad ir labvēlīgs, gaisa temperatūra nenokrīt zemāk par 18°C. Tiem, kas vēlas ietaupīt, piedāvājam izvairīties no vasaras tvaicīgajiem mēnešiem – jūlija un augusta.

Ko apskatīt? Nemaldīsimies, ja sacīsim, ka šeit uzmanības vērta ir ikviena detaļa. Šī iemesla dēļ ir jāredz pēc iespējas vairāk. Būtiska ir uzticama karte, secīgs grafiks un jūsu ekskursija nudien taps saturīga. Šeit, lūk, mūsu ieteikumi: izdzeriet tasīti kafijas iespaidīgajā Piazza San Marco, iemūžiniet sevi uz tilta Ponte di Rialto, paraugieties uz Venēciju naktī sēžot pie Grand Canal.

Citas Itālija pilsētas, kuras varētu Jums patikt