Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Tallina

Lētas aviobiļetes uz Tallinu

Lētie lidojumi uz Tallinu – šarmanto Igaunijas galvaspilsētu! Senākajā Baltijas valstī jūs gaida lieliski piedzīvojumi un neaizmirstami acumirkļi. Lētās lidmašīnu biļetes un pēdējās minūtes ceļojumi uz netālu esošo Tallinu – ir rokas stiepiena attālumā. Lēto lidojumu sabiedrības katru reizi piedāvā akcijas, kā arī atlaides Internetā, tādēļ “uzmest aci” Aero.lv tiešām ir vērts!

Kādēļ ceļot? Tā ir moderna un miermīlīga osta, kas bagāta ar arhitektūras pieminekļiem, jaukām ieliņām un omulīgiem restorāniem. Ekskursijas pa māksliniecisko Tallinu nevienu neatstās vienaldzīgu. Ja jūs uzrunā vietējie – nekautrējieties un papļāpājiet – viņiem vienmēr ir ko stāstīt un piedāvāt.

Kad ceļot? Klimats Igaunijā – mitrs kontinentāls, tādēļ ziemā temperatūra nokrīt zemāk par 0°C, snieg. Vasara ir lieliskākais laiks, lai šeit ceļotu, gaisa temperatūra pat mēdz sniegties līdz +30 °C.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas Tallinā – valsts dārgumi. Vecpilsēta – sevišķi mākslinieciska un pievilcīga, tādēļ ļaujiet sev apmaldīties – atradīsit neticamu skaistumu! Dodieties līdz Tompea pilij, kurā tagad apmeties parlaments. Neaizmirstiet par pilsētas domu, tāpat krāšņo Saint Mary The Virgin katedrāli, smalkmaizīšu šķērsieliņu. Uzbrauciet līdz skatu laukumam, no kura paveras brīnišķīgs vecpilsētas skats. Tallinas botāniskais dārzs un televīzijas tornis ļaus ievilkt elpu no pilsētas kņadas. Igaunija ar nepacietību vēlas iepazīties ar jums, un jūs?