Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lētas aviobiļetes uz Igauniju

Lēti lidojumi uz Igauniju! Leto lidojumu piedāvājumi sniedz iespēju ceļot biežāk! Akcijas un atlaides priecē tūristus no visas pasaules, ļauj tuvāk iepazīties ar igauņu tradīcijām! Ar ko ir īpašas brīvdienas Igaunijā? Varēsit izvēlēties: aktīva ritmā izpētīt pilsētu vai atpūsties un baudīt ciema ainavas.

Kādēļ ceļot? Igauņi lepojas sar savu pasakaino dabu, bet arī pilsētas – Tallina, Pērnava vai Tartu ir tas, kas obligāti jāredz. Pilsētas atspoguļo itin eklektisku atmosfēru, arhitektūras kombinējumi rada neticamas un izbrīnu izraisošas kombinācijas. Jāatzīst, ka modernā un interesantā pilsētu kultūra, kā arī stāsti savaldzinās pat pretenciozākos ceļotājus.

Kad ceļot? Valsts klimats – mitrs, ziemīgs, tādēļ bez nokrišņiem neiztikt. Tomēr ceļot vasarā ir vispiemērotākais laiks. Ziemā gaisa temperatūra bieži nokrītas zemāk par 0°C, tāpēc esiet gatavi gana stindzinošam aukstumam.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas bez šaubām ir unikālas! Valsts galvaspilsēta Tallina – kultūras centrs, pārsteigs ar muzeju bagātību, iespaidīgiem arhitektūras pieminekļiem, kā arī ar labākajiem restorāniem. Atpūta Sārema salā garantēs mieru jebkura gadalaikā. Jūs gaida Jūras muzejs, Zooloģiskais dārzs un citas atrakcijas. Ekskursijas laikā uzzināsit interesantus faktus par igauņu dzīvi un tradīcijām, kas radīs vēlmi ceļot aizvien biežāk!Igaunija pilsētas, kuras varētu Jums patikt