Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Rodas sala

Lētas aviobiļetes uz Rodas salu

Lēti lidojumi uz Rodas salu – lieliska iespēja piedzīvot, ko nozīmē īsta atpūta. Tiek uzskatīts, ka tā ir viena no apmeklētākajām brīvdienu salām visā Grieķijā. Šeit ir pat trīs piejūras kūrorti: lielākais – Faliraki, otrais pēc lieluma – Lindos, kā arī populārākais – Rodas pilsēta.

Kādēļ ceļot? Pat paši grieķi dodas šeit atpūsties un tā ir laba zīme. Vienmēr būsit vietējo ieskauti, varēsit ātrāk pierast pie kultūras. Jūs pārsteigs dabīgā, civilizācijas neaizskartā daba, ainavas, kristāldzidrā jūra, daudz parku un atrakciju, kā arī sirsnīgā salas iedzīvotāju viesmīlība. Par ceļojumu uz Rodu vienmēr ir tūristu cīņas: tiek ķertas ciet pēdējās minūtes biļetes, viss, kas nepieciešams – akcijas, atlaidis, zemas cenas un lēti lidojumi.

Kad ceļot? Tiem. Kas sailgojušies pēc siltuma, atklāsim, ka sezona Rodas salā sākas maijā un turpinās līdz oktobrim. Šajā periodā gaisa temperatūra virmo no 21°C līdz 30°C, klimats ir subtropu.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas iepriecinās ikvienu ceļotāju. Karte kļūs par labāko draugu: būs iespēja salu apceļot ar automašīnu vai ar lētu sabiedrisko transportu. Bet, lūk, šeit – mūsu ieteikumi: obligāti dodieties uz Petaloudes – tauriņu ieleju, apmeklējiet leģendām apvīto Epta Piges – septiņus avotus, palutiniet sevi mirdzošajā Iksijas pludmalē, uzkāpiet Moni Tsambika – klosterī, kas iemitinājies paugura virsotnē.

Lētas aviobiļetes uz Rodas salu

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Rodas salu

Ģimenes brīvdienas: ceļojumi uz Rodas salu kopā ar ģimeni – sapņa piepildījums? Tā ir lielākā tūristu apmeklētākā vieta Grieķijā. Apmeklējiet Tauriņu ieleju, kurā no jūnija līdz pat septembrim atlido tūkstošiem daudzkrāsainu tauriņu un noklājot koku stumbrus pārsteidz ielejas apmeklētājus ar savu skaistumu. Iegriezieties Faliraku pilsētiņā esošajā ūdens parkā un jautri pavadiet laiku, priecājoties par ģimenes kompāniju. Lētie lidojumi uz Rodas salu – vien vajag vēlēties!

Draugu ceļojums: lēto lidojumu sabiedrības piedāvā neparastu iespēju apmeklēt Rodas salu! Ceļojiet uz Lindosu – vienu no salas pilsētiņām, kura aizrauj ar savu vēsturi. Pastaigājieties pa baltajām un omulīgajām Lindosas vecpilsētas ieliņām, kuras bagātīgas ar simpātiskiem, zemiem namiņiem. Faliraki pilsētiņā ar draugu kompāniju nekad nebūs skumji – šī ir jauniešu iecienīta vieta, kurā varēsit ne vien izbaudīt debeszilu jūras ūdeni iespaidīgās pludmalēs, bet sajutīsit arī pilsētiņas naktsdzīvi vietējos bāros, kafejnīcās un naktsklubos.

Romantiķiem: Rodas sala pārsteigs ikvienu, kurš būs nolēmis pavadīt brīvdienas izmantojot lēto aviobiļešu akcijas un atlaides. Romantiskā dvesma šajā salā padarīs jūsu brīvdienas par īstu svētlaimi. Salas austrumu piekrastē atrodas Epta Piges – ar leģendām apvīta ieleja, kurā atveldzēšanās un atpūta ir garantēta! Nenoslinkojiet agri no rīta sagaidīt sauli, bet vakarā, staigājot pa pludmali, to pavadīt jūrā – Rodas salā saullēkti un saulrieti ir brīnišķīgi… Lētie lidojumi – tā ir iespēja atslābināties un aizmirst par rūpēm!

Senjoriem: nešauboties ceļojiet uz Rodas salu! Šajā salā netrūkst atpūtas vietu. Viena no tām – iespaidīgās salas pludmales ar pasakainām ainavām un skatiem uz jūru. Tiem, kas sailgojušies pēc miera, iesakām atpūsties Ixia pludmalē, bet, izbaudījuši karstos saules starus, dodieties pārgājienā – Monolīta kalnu pilsētiņa gaidīs visus, kuri vēlas papriecēt acis ar iespaidīgu salas panorāmu.

Citas Grieķija pilsētas, kuras varētu Jums patikt