Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lētas aviobiļetes uz Dāniju

Iespaidi no ceļojuma uz Dāniju vēl ilgi saglabāsies jūsu atmiņā. Ne vien lēto lidojumu piedāvājumi, bet arī tūristu iecienītie mazie, omulīgie atpūtas namiņi, rūpīgi sakārtotie kempingu laukumiņi un viesnīcas, kas sniedz lieliskus pakalpojumus, vilina cittautiešus ierasties un pavadīt brīvdienas tieši šeit.

Ierodoties siltajā gada sezonā, jums nenāksies vilties, jo ziedu pļavas šeit sazied visdažādākajās krāsas, gaiss ir lielisks, lai baudītu peldes jūras krastā, tāpat, lai, iededzoties lukturu gaismām, klausītos brīnišķīgus dzīvās mūzikas koncertus.

Tiem, kam patīk uzdzīve, iesakām rezervēt lidmašīnas biļeti jau laikus, jo tieši Dānijā nepārtraukti norisinās mūzikas festivāli, knapi vienam beidzoties, sākas jau nākamais. Šeit to ir tik daudz, ka ikviens varēs izvēlēties savai mūzikas gaumei atbilstošāko – džezs, roks, kantrī, klasiskā mūzika, īru mūzika u.c.

Ceļojuma laikā uz Dāniju varēsit piepildīt savu sapni – doties piedzīvojumos pa Dānijas fjordiem ar vikingu buru kuģi, kas uzkonstruēts pēc arhaiska kuģa parauga. Iepazīsieties ar dāņiem, ne viens vien paliek pārsteigts par to raksturu – pieklājīgi, vienmēr smaidīgi, izpalīdzīgi, interesantākais, ka beznosacījumā paklausīgi likumam. Lētie lidojumi un pēdējās minūtes ceļojumi sagādās brīnumus acīm, bet dvēseli piepildīs pilnu jo pilnu.Dānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt