Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lēti ceļojumi uz Turciju

Lētie lidojumi uz Turciju! Esat gatavi? Ceļojums uz Eiropas un Āzijas kontinentiem piederošo valsti sniegs iespēju iepazīties ar valsti, kuras kultūra savijusies ar izlolotām austrumnieciskām tradīcijām un raitu rietumniecisku apkalpošanu. Šī valsts – sapņu brīvdienu vieta, kuras kalnainās ainavas, allaž mirdzošā saule un smilšainās pludmales, pateicoties lēto lidojumu palīdzībai, ir pieejamas ikvienam, kurš alkst atpūsties un piedzīvot notikumus.

Kādēļ ceļot? Apmeklēt Turciju būtu vērts ikvienam, kurš vēlas atrauties no ikdienas un piedzīvot piedzīvojumus. Lētie lidojumi no Rīgas uz Turciju – atpūtas ceļojumu cienītājam ir īsts sapņu piepildījums! Siltais Vidusjūras ūdens un karstās saules vannas lutina ikvienu, kurš alkst atpūsties… Iesakām izmantot lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās pēdējās minūtes akcijas un ar atlaidēm apmeklēt saulaino Turciju.

Kad ceļot? Plānot ceļojumu ieteicams vasaras sezonā. No maija līdz septembrim sola skaidras un saulainas dienas, kad temperatūra svārstīsies no 25°C līdz 31°C.

Ko apskatīt? Lētie lidojumi uz izsapņoto Turciju – valsti, kas pārsteidz ar savu dabu, klimatu un vēsturi. Apmeklējiet Stambulu – vietu, kurā satiekas Austrumi un Rietumi. Pilsētā jūs sagaidīs bezgala daudz apmeklētāko vietu. Diženais Topkapi pils un Blue Mosque pārsteigs ar savu unikalitāti, bet lielais Stambulas tirgus liks iejusties pilsētas dzīvē. Atslābinieties Antālijas pludmalēs un izmēģiniet izklaides ūdens sporta parkos. Lētie lidojumi uz Turciju – oda jūsu atpūtai…Turcija pilsētas, kuras varētu Jums patikt