Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Īrija

Lētie lidojumi uz Īriju atstās nenovērtējamus iespaidus un sagādās patīkamas atmiņas tiem, kuriem patīk ceļot. Īrija ir apmetusies uz salas, bet tās viducī – nebeidzami plašumi. Skati piesaistīs ikvienu… Šī sala ir bagātīga ar purviem, kūdrājiem, dabas ainavām un klintīm, kas jāredz tiem, kam patīk daba tās natūrā. Lētie lidojumi uz Īrijas galvaspilsētu Dublinu sniegs iespēju iepazīties ar dabas dažādību, bet, pastaigājoties pa Korkas pilsētas pludmalēm, jutīsities kā iemīlējušies.

Kādēļ ceļot? Lētās lidojumu biļetes uz galvaspilsētu – iecienīts tūristu pirkums. Dublina ir valsts kultūras, ekonomikas un politikas centrs, kas arvien attīstās un ir inovācijām bagāts. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā arī lidojumu biļetes un akcijas tiem, kas vēlas iepazīt romantisko Īrijas pusi – ceļojumu uz Korku.

Kad ceļot? Golfa straumes dēļ, kas tek līdzās, klimats Īrijā ir brīnumaini patīkams pat ziemā. Temperatūra gada laikā mainās no +7 °C līdz +19 °C. Ceļa somā jāpaķer līdzi arī lietussargs. Valsts rietumos, piemēram Korkā, līst nedaudz biežāk, nekā austrumos (Dublinā un Belfāstā).

Ko apskatīt? Iepazīt Dublinu palīdzēs Dublin Castle apmeklējums un tajā esošais Bermingham tornis – tik neaizmirsties Troņistabu un lielisko Ņižņijnovgorodu! Citas ceļotāju iecienītākās apmeklētākās vietas Dublinā: stilīgāko veikalu centrs – Grafton Street, Merrion laukums, Dublinas universitāte un tās milzīgā bibliotēka. Nepalaidiet garām iespēju Korkas pilsētas centrā esošo St. Finn Barre‘s katedrāli.Īrija pilsētas, kuras varētu Jums patikt