Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Korka

Lēti lidojumi uz Korku – grāfisti dienvidrietumu Īrijā. Izbaudiet pasakaino dabu, neparasto jūru un harizmātiskos Īrijas iedzīvotājus, kā arī izsmalcinātu alu vietējos bāros. Korkas lidosta ir 8 kilometru attālumā no pilsētas, tādēļ ceļojums līdz galapunktam neieilgs. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā tiešus un lētus lidojumus uz Īriju un vienu no tās lielākajām lidostām.

Kādēļ ceļot? Pilsēta ir slavena ar neaprakstāmi skaistu pludmali, kur varat doties romantiskās pastaigās, ieraudzīt kormorānus, ķīrus un mēmos gulbjus. Pilsētas tālā vēsture ļaus iepazīties ar vikingu laikiem un tradīcijām, kā arī mudinās apskatīt agrīnās gotikas pieminekļus.

Kad ceļot? Pilsētas klimats ir maigs, vasarā gaiss ir silts un piemērots ceļošanai, kā arī, lai iepazītos ar Korkas vēsturi, apskatītu ostā piestājušās jahtas, izpētītu skaistākās grāfistes piekrastes un kāpas.

Ko apskatīt? Vēl nezināt apmeklētākās vietas? Piedāvājam pastaigāties pa Paul ielu, kura bagāta ar arhitektūras pieminekļiem, apskatīt gotikas stila Finbaro katedrāli un Sv. Annas baznīcu. Kopā ar ģimeni apmeklējiet zooloģisko dārzu – Fota tematiskajā parkā, kurā dzīvnieki pārvietojās brīvībā ļoti lielā aplokā. Papriecājieties par modernajiem pilsētas parkiem, tādiem kā Lough un Fitzgeraldo. Atcerieties, karti Jūsu ceļojumam varat atrast lidostā – jautājiet tūrisma centrā.

Citas Īrija pilsētas, kuras varētu Jums patikt