Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Londona

Lētas aviobiļetes uz Londonu

Lēti lidojumi! Londona... 100 teātri, 160 muzeji, 22 universitātes, 5 lidostas! Dažādu reliģiju un kultūru cilvēki, kas runā vairāk, nekā 300 valodās... Skaitļi runā paši par sevi – Londona ir kosmopolīta, itin kontrastaina pilsēta un, protams, visticamāk daudzi piekritīs – galvaspilsēta tiek deducēta kultūrai un tās lološanai.

Kādēļ ceļot? Diženas ēkas, arhitektūras pieminekļi, apdullinoši parki, futbols, pasaulē slavenāko mūzikas grupu koncerti, populārāko dizaineru veikali – tas viss šeit, uz Londonu, pievelk ziņkārīgāko masas. Lēto lidojumu sabiedrību, kā arī internetā piedāvāto akciju bagātība palīdz augošā tūrisma izplatībai, savukārt lidostas, ka netālu apmetušās, ļauj acumirklī nonākt notikumu centrā.

Kad ceļot? Ceļojumu sezona Lielbritānijā ilgst visa gada garumā, taču, vēloties pagozēties saulē un izbaudīt Atlantijas okeāna viļņus, ieteicams ceļot vasarā. Lidmašīnu lidojumu grafiks ir itin intensīvs, katru dienu no Lietuvas uz Angliju tiek organizēti vairāk par 10 lidojumiem.

Ko apskatīt? Jo vairāk – jo labāk. Sagatavojieties, brīvdienas taps īpaši neaizmirstamas. Lūk, šeit sāk iezīmēties jūsu tūres karte: iemūžiniet sevi pie Big Ben, palūkojieties uz pilsētu no London Eye, aizejiet uz Buckingham pili, pavadiet pēcpusdienu Trafalgar laukumā, izklaidējieties Hyde parkā, nepaejiet garām Šerloka Holmsa muzejam, kā arī satiecieties ar slavenībām Madame Tussaud vaska figūru muzejā.

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Londonu:

Ģimenes brīvdienas: nešauboties uzdrošināmies apgalvot, ka Londona – pilsēta, kurā netrūks visdažādāko izklaižu visai ģimenei. Dodieties uz Lielbritānijas galvaspilsētu un paši par to pārliecinieties! Apskatiet Londonas panorāmu no London Eye, pastaigājieties pa pilsētas parkiem, kuru šeit ir bezgala daudz un dodieties uz Science Museum – šis muzejs atstās lielu iespaidu mazākajiem ģimenes locekļiem tā interaktīvo izstāžu dēļ. Lētie lidojumi uz Londonu – ceļojiet!

Draugu ceļojums: Londona – pilsēta, kas izceļas ar dažādām kultūrām, tas ikvienu pamudinās veidot savu viedokli par to! Ar lēto lidojumu biļešu akcijām sasniegt Londonu ir ļoti vienkārši – nepalaidiet garām iespēju kopā ar draugiem izmantot tās! Leicester Square, Covent Garden, Brick Lane ir Camden Town – vietas, kuras obligāti jāapmeklē, ja esat kopā ar draugu kompāniju! Šeit jūs sagaidīs ar britu garu piesātināti bāri un naktsdzīve kļūs par neaizmirstamu.

Romantiķiem: Ikviens atklāj Anglijas galvaspilsētu savā veidā, ceļojumi divatā šajā pilsētā atmaksāsies ar uzviju. Apauklējuši daudzas galerijas, muzejus un izstādes, dodieties pastaigāties pa galveno Oxford Street, bet vēlu vakarā jūs apburs pastaiga pa Temzas upes piekrasti. Netālu no London Bridge ir pastiepusies noslēpumainā St. Dunstan-in-the-East baznīca – šis skats vēl uz ilgu laiku ieguls jūsu atmiņā! Esiet pārliecināti – Londona sasniegs ikviena ceļotāja sirdi…

Senjoriem: Lētie lidojumi – lieta, kas nepieciešama jūsu izsapņotajām brīvdienām! Veltiet visu dienu, lai apskatītu British Museum, National Gallery un ievelciet elpu Trafalgara laukumā. Netālu no tā – Buckingham Palace, pastāvīgā Elizabetes II rezidence Londonā. Lēti ceļojumi uz Londonu – pilsētu, kura pārsteigs, aizraus un vēl uz ļoti ilgu laiku paliks jūsu atmiņā!

Citas Lielbritānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt