Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Aberdīna

Lētas aviobiļetes uz Aberdīnu

Lēti lidojumi uz Aberdīnu, kas ir kuģu būvniecības un grafīta meka Skotijā, pieejami vienkāršāk, nekā agrāk. Dyce lidosta, kas apmetusies visai netālu, sniedz iespēju ceļot lētāk un ātrāk. Aberdīna jau izsenis ieguvusi „Pelēkās pilsētas” etiķeti, steidz to noliegt. Ikviens, kam tīk jūra, būs tās pārsteigts: pludmale – lieliska vieta, lai vērotu delfīnus, un turpat līdzās – jūru osta.

Kādēļ ceļot? Tā ir pilsēta, pilna ar jauneklīgu un uzlecošu dvēseli, īstens studentu un starpkultūru centrs. No citiem Lielbritānijas apvidiem izceļas ar nudien neparastu vēsturi, Aberdīnai ir ar ko lepoties: skotu viskijs, muzeji un galerijas, viduslaikos būvētie tilti, cēli skati. Brīnišķīgo iespēju – ieraudzīt šo Skotijas nostūrīti sniedz lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās pēdējās minūtes biļetes, kā arī akcijas.

Kad ceļot? Ceļojumu sezona uz Aberdīnu sākas maijā un ilgst līdz pat septembrim. Tas ir periods, kura laikā gaisa temperatūra un klimats ir tīkams, savukārt lidmašīnu biļetes nudien lētas.

Ko apskatīt? Iecienītākās apmeklētās vietas ir sasniedzamas ar roku. Visvairāk noderīga tūristiem būs karte „City Centre” – tādas tiek izplatītas tūrisma centros. Jūsu ērtībām, būtiski ir izcelt ceļojuma akcentus, kuri tiek visvairāk ieteikti: Aberdīnas pilsētas bibliotēka, mākslas galerija, granīta Māršala koledža, botāniskais dārzs, Aberdīnas jūru muzejs un zelta smilšu pludmale.

Citas Lielbritānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt