Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Birmingema

Lētas aviobiļetes uz Birmingemu

Lēti lidojumi uz Birmingemu – Lielbritānijas ekonomikas centru. Ikvienam, kurš vēlas tuvāk pazīt Anglijas kultūru, obligāti jāapmeklē šī dinamiskā pilsēta. Apbrīnojama vēsture, starptautiski pasākumi, izstādes, koncerti, karaliskais baleta teātris – neiztukšojama iespaidu lāde.

Kādēļ ceļot? Birmingema nebeidz pārsteigt – šeit ir attīstīta plaša kanālu sistēma. Daudzi pat mēdz minēt, ka šī pilsēta pārspēj pat pašu Venēciju. Ja vēlēsities, ar tradicionālo laiviņu tiksiet peldināti pa apdullinošo vecpilsētu. Skati, kas mainīsies, radīs patīkamu atmosfēru.

Kad ceļot? Birmingemas klimats, bez šaubām, kontinentāls. Gaisa temperatūra no maija līdz septembrim sasniedz vien 20°C. Šis periods tiek uzskatīts par sezonālo. Tiem, kas meklē lētus lidojumus, nāksies ceļot rudenī vai pavasarī. Tad aviolīnijas bieži piedāvā pēdējās minūtes biļetes, dominē akcijas un zemas cenas.

Ko apskatīt? Jūsu izvēlētās apmeklētākās vietas veido ceļojuma kvalitāti, tieši šī iemesla dēļ ir vērts rūpīgi saplānot savu maršrutu. To izdarīt palīdzēs uzticama karte. Pēc tās vaicājiet tūrisma punktos. Bet šeit, daži ieteikumi: apmeklējiet nacionālo Sea Life centru, botānikas dārzus, Thinktank zinātņu muzeju, Alton Towers atrakciju parku, Broad street ielu.

Lētas aviobiļetes uz Birmingemu

Speciāli maršruta piedāvājumi tiem, kuri dodas uz Birmingemu

Ģimenes brīvdienas: doties ceļojumā uz Birmingemu kopā ar ģimeni – īsts baudījums! Šajā pilsētā, kas atrodas centrālajā Anglijā, ir bezgala daudz apmeklētāko vietu, kuras brīvdienas padarīs par neaizmirstamām. Apmeklējiet Birmingemas akvāriju – pavisam tuvu iepazīsieties ar zemūdens pasauli. Thinktank zinātnes muzejs pārsteigs ar savām interesantajām ekspozīcijām un interaktīvajām izklaidēm. Lētie lidojumi uz Birmingemu – lieliska dāvana jums un jūsu ģimenei, lai iepazītos ar pasauli!

Draugu ceļojums: ceļojiet ar draugiem izmantojot lēto lidojumu aviobiļetes un atlaides! Birmingema ir lieliska vieta, lai līksmi pavadītu brīvdienas ar saviem draugiem. Klaiņojiet pa pilsētas ieliņām – tajās rēgojas brīnišķīgas arhitektūras ēkas. Iemūžiniet sevi pie Victoria Law Courts – tas ir tiesas nams, kuram piemīt īpaša burvība, tas aizvedīs jūs uz karalienes Viktorijas laikiem. Apskatījuši pilsētu, metieties iekāš Birmingemas naktsdzīvē. Broad Street ir ļoti daudz bāru, kafejnīcu un vietu, kurās jautri pavadīsit laiku draugu kompānijā. Esiet gatavi piedzīvojumiem!

Romantiķiem: ceļojiet divatā uz Birmingemu – šeit jūsu brīvdienas kļūs neaizmirstamas. Apmeklējiet Cadbury World un uzziniet daudz interesantu faktu par šokolādes vēsturi. Šeit varēsit jautri kopā pavadīt laiku nogaršojot īstu šokolādi. Tuvojoties vakaram, šī pilsēta ir īpaši skaista – nepalaidiet garām iespēju to ieraudzīt no laiviņas, lēnas vizināšanās laikā pa kanāliem.

Senjoriem: klaiņojot pa Back to Backs rajonu sajutīsities kā nokļuvuši pagātnē – lūkojieties apkārt un apskatiet vēsturiskās ēkas, kuras ļaus sajust šīs pilsētas vēstures dvašu. Birmingemas mākslas muzejā būs iesmēja apskatīt dažādu mākslinieku gara darbus, arhitektūras paraugus un etnogrāfijas kompozīcijas. Izmantojiet iespēju lietderīgi un interesanti pavadīt brīvdienas Birmingemā!

Citas Lielbritānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt