Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Edinburga

Lētas aviobiļetes uz Edinburgu

Lēti lidojumi uz Edinburgu, Skotijas galvaspilsētu, kas lolo viduslaiku dvēseli, ir rokām aizsniedzami. Pajautājot vietējiem, būsit pārsteigti. Šeit pieņemts domāt, ka Edinburga ir izkārtojusies uz 7 uzkalniem. Tāds raksturojums pilsētu saista ar Romas un Lisabonas vēsturi – leģendu ieskautām 7 uzkalnu pilsētām.

Kādēļ ceļot? Iedvesmojošā un enerģiskā Lielbritānijas pilsēta visiem paliek atmiņā ar arhitektūru, kultūras objektiem, festivāliem, tradicionālo virtuvi. Tā ir pilsēta, kas katru gadu piesaista studentus ar augstas reputācijas universitātēm, valdzina ar savu dabu, skatiem un jauneklīgu nerimstību. Edinburga top arvien pievilcīgāka tūristu starpā, kas dzenas pēc pēdējās minūtes lidojumiem un, kuriem ir būtiski detalizēti izpētīt pilsētu pašiem.

Kad ceļot? Ceļojums uz Skotijas galvaspilsētu vispievilcīgākais ir vēlā pavasarī un agrā rudenī, kad pilsētu ieskauj dabas zaļums, priecē labvēlīgi laika apstākļi un ielas nav pārpildītas ar tūristiem. Šajā laikā lidmašīnu biļetes nudien ir lētas, ceļotājus priecē zemas cenas, kā arī arvien jaunas akcijas.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas ir rokas stiepiena attālumā. Tūristiem vislabāk palīdzēs karte Attractions (izplata lidostas). Arī vietējie apstiprinās, ka apbrīnojamākā šeit – Edinburgas pils, taču būtiski ir apmeklēt arī Nacionālo Skotijas galeriju, Skotu viskija mantojuma centru, Princeses dārzus. Daudzus pārsteigs Portobello pludmale un Kaltona kalns.

Citas Lielbritānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt