Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Mančestra

Lētas aviobiļetes uz Mančestru

Lēti lidojumi uz Mančestru! Tā ir pilsēta Anglijas ziemeļos, kas agrāk bijusi neliels tirgoņu ciemats, tagad zināms kā mūsdienīgs, uzplaukstošs kultūras centrs. Visticamāk, vairumam Mančestra asociējas ar futbola leģendu – slavenāko valsts klubu Manchester United. Lepoties nudien ir ar ko. Šis fenomens pilsētā saaicina stulbinoši lielas masas ar ziņkārīgiem tūristiem un atpūtniekiem, kā arī veido īpašus ceļojuma iespaidus.

Kādēļ ceļot? Ja jums interesē futbols – jums jau ir atbilde. Ja nevarat dzīvot bez mākslas un mūzikas – no šejienes nudien nebūs vēlme aizbraukt. Mančestrā saknes meklējamas tādām grupām kā New Order, The Smiths un Oasis, kuru mūzika līdz šim tiek cienīta visā pasaulē, bet dziesmas aizvien skan mūzikas klubos un bāros, kas tiek uzskatīti par jaunatnes oāzēm. Pateicoties šīm izklaidēm, Mančestra sagaida itin daudz uzmanības. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā pēdējās minūtes biļetes un akcijas, tādejādi efektīvi pievienojoties pie pilsētas vārda popularizēšanas.

Kad ceļot? Piemērotākais laiks ceļot sākas no aprīļa un turpinās līdz oktobrim. Šajā laika posmā klimats ir nudien labvēlīgs: mazāk līst lietus, ir vairāk saules, vidējā temperatūra 18°C.

Ko apskatīt? Neaizmirstamu ceļojuma garu stiprinās lieliski sagatavot tūres karte. Kā tādu izveidot? Vienkārši – ieklausieties aero.lv komandas ieteikumos: apmeklējiet John Rylands bibliotēku – nudien jūs pārsteigs, paēdiet Mančestras Chinatown rajonā, izbaudiet Mančestras mākslas galeriju, pasakiet „wow” ieraugot St. Mary, St. Denys ir St. George katedrāli, nopērciet biļeti uz teātri vai koncertu The Lowry kompleksā

Citas Lielbritānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt