Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Līdsa

Lētas aviobiļetes uz Līdsu

Lēti lidojumi uz Līdsu – Anglijas biznesa un ekonomikas galvaspilsētu. Pilsēta nudien ir unikāla un savdabīga. Agrāk šī pilsēta slēpās vien zem rūpniecības etiķetes, bet tagad diktē novatorā krasta ritmus: trīs prestižas universitātes un studentu straumes, vairāk par 30 nacionālajām un starptautiskajām bankām. Tie ir iemesli, kuru dēļ katru gadu tiek sagaidīts itin liels pilsētas viesu pieplūdums.

Kādēļ ceļot? Tiem, kas vēlas izmēģināt dinamisku un steidzīgu dzīvesveidu, noteikti ir jāapmeklē Līdsa. Īpaši tiek lolota teātra kultūra, opera, tiek rīkoti slavenu mūzikas grupu koncerti, kā arī tiek turpinātas viena, karnevāla, kas ir viens no senākajiem pasaulē, tradīcijas. Bez šiem, tik tiešām iespaidīgajiem aktīvajiem brīvā laika pavadīšanas piedāvājumiem, obligāti jāpiemin, ka Līdsā daudz vērības tiek piegriezts sportam.

Kad ceļot? Līdsa, kā visa Anglija, izceļas ar jūras klimatu. Vasaras ir vējainas un siltas, bet ziemas vēsas un ar daudz nokrišņiem. Jūlijs – siltākais un ceļojumiem pateicīgākais mēnesis. Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā gana lētas biļetes internetā, noris akcijas un pieejami pēdējās minūtes piedāvājumi.

Ko apskatīt? Neaizmirstamas viesošanās garu stiprinās lieliska tūres karte. Mūsu pienākums – piedāvāt, tādēļ sagatavojām nelielu maršrutu: iepazīstieties ar pilsētas vēsturi apmeklējot Leeds City Museum, izbaudiet dabu piesēžot Roundhau Park, izmēģiniet Līdsas naktsdzīvi – iegriezieties populārākajā mūzikas bārā Oporto, apmeklējiet veikalu centru The Corn Exchange, kas iemitinājies iespaidīgā Viktorijas laiku ēkā.

Citas Lielbritānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt