Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Antālija

Lētas aviobiļetes uz Antāliju

Lēti lidojumi uz populārāko Turcijas kūrortu – Antāliju. Pilsētu, kura atrodas pie Vidusjūras, iemīlējuši mierīgu un siltu brīvdienu cienītāji. Antālijas piekraste ir nosēta ar brīnišķīgām pludmalēm, kurās varēsit baudīt karstas saules vannas un siltu Vidusjūras ūdeni. Pasakainais dabas skaistums tiešām nepievils… Lēto lidojumu sabiedrības piedāvā pēdējās minūtes akcijas un atlaides tiem, kuri vēlas aizceļot uz izsapņoto Antāliju.

Kādēļ ceļot? Izbaudīt Antālijas piedāvātos baudījumus nudien ir vērts ikvienam ceļotājam, kurš mīl atpūtas izbraucienus. Lidojums uz Turcijas kūrortu sniegs iespēju ne vien atslābināties zeltainu smilšu pludmalēs, bet arī izglītojošās ekskursijas, kas tiek organizētas, ļaus iepazīties ar neskartas dabas ainavām, Antālijas reģionu un vēsturi. Lētās lidmašīnu biļetes internetā – iespēja atpūsties un piedzīvot neaizmirstamus piedzīvojumus!

Kad ceļot? Apmeklēt Antāliju iesakām no maija līdz septembrim, jo šajā laika posmā ir ļoti maza lietus iespējamība, savukārt karsti laika apstākļi lutinās pilnā sparā – termometra stabiņš svārstīsies no 25°C līdz 31°C.

Ko apskatīt? Antālija, kura pārsteidz ar savām banānu un citrusaugu plantācijām, ar lēto lidojumu sabiedrību palīdzību ir sasniedzama ikvienam. Apmeklējiet Duden ūdenskritumus, Antālijas vecpilsētu Kaleiçi, senlaicīgās pilsētas drupas Perge un nopeldieties brīnumaini skaistajos Pamukkale minerālavotos. Arhitektūras cienītājus pārsteigs Antalya MiniCity, bet lielākais akvārijs pasaulē sniegs iespēju pastaigāties pa stikla tuneli un sajusties kā zem ūdens. Karte kļūs par lielisku draugu tiem, kas vēlas secīgi apskatīt pilsētu.