Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Tenerife

Lētas aviobiļetes uz Tenerifi

Lēti lidojumi uz Tenerifes kūrortu! Tenerife, tāpat kā visa Spānija, visa gada garumā priecājas par siltu laiku, jūru un gardiem ēdieniem. Pilsētas lidostas atrodas netālu no galvaspilsētas Santa Cruz deTenerife, tādēļ nenāksies ilgi ceļot līdz viesnīcai. Akciju laikā lēto lidojumu sabiedrības piedāvā internetā iegādāties biļetes par itin zemām cenām un baudīt atpūtu.

Kādēļ ceļot? Tenerifes sala – lielākā no septiņām Kanāriju salām. Unikāls dabas skaistums, silts klimats, greznas viesnīcas, kazino, spāņu virtuve, salas vēsture, niršana jūrā, ekskursijas pa UNESCO rezervātiem... Kas vēl nepieciešams, lai brīvdienas būtu neaizmirstamas?

Kad ceļot? Vasarā gaisa temperatūra sasniedz 25-30°C, tāpat arī ziemā gaiss lutina ar siltumu, reizēm sasniedzot pat 20-22°C, tādēļ ceļojumu uz Tenerifi varat plānot arī aukstās sezonas laikā, kad lidmašīnu biļetes ir itin lētas.

Ko apskatīt? Uzkāpiet augstākajā Spānijas punktā, jo Teides vulkāniskais kalns ir populārs ar brīnišķīgu panorāmas skatu. Neaizmirstiet, ka šeit lepni slejas Drakona koks – vieta, kuru apmeklē visi tūristi, jo šim kokam esot vairāk par 1000 gadiem. Baudiet eksotiskos melnās smilts pludmales, flamenko dejas un gardu sangriju vietējos restorāniņos. Čemodānā karte un biļetes, neaizmirstiet arī fotoaparātu, jo fotogrāfijas ļaus jums atgriezties siltajos ceļojuma mirkļos!

Ko pagaršot Tenerifē?

Tenerife ir viena no Spānijas Kanāriju salām, kas slavena ar savu ēdienu un vīna kultūru. Šeit ir daudz vietējo ēdienu, kuri ir jāgaršo, piemēram, mojo rojo, kas ir pārsteidzoši garšīga mērce, kas tiek pasniegta kopā ar gaļu vai zivīm. Tenerifē ir arī populārs ēdiens, kas saucās "papas arrugadas", kas ir kā mazas, sāļas kartupeļu bumbas, kas tiek pasniegtas kopā ar mojo rojo. Turklāt, šeit jūs varētu arī nobaudīt "gofio", kas ir pārsteidzoši garda, maltā kukurūzas miltu masa. Ja jums patīk vīns, jums vajadzētu doties uz Bodegas Monje, kas ir viena no labākajām vīna darītavām Tenerifē. Tur jūs varēsiet nobaudīt un iegādāties kvalitatīvu vietējo vīnu.

Populārākās Tenerifes viesnīcas

Tenerife ir populārs tūristu galamērķis, tādēļ šeit ir daudz viesnīcu izvēles iespēju atbilstoši jūsu vēlmēm un budžetam. Dažas no populārākajām Tenerifes viesnīcām:

 • Gran Hotel Bahia del Duque - piecu zvaigžņu luksusa viesnīca, kas atrodas pie Tenerifes dienvidu krasta.

 • Iberostar Selection Anthelia - arī pieczvaigžņu viesnīca, kas atrodas tieši pie jūras.

 • Hotel Jardín Tropical - viesnīca ar četriem zvaigznēm, kas atrodas Costa Adeje kūrorta rajonā, netālu no pludmales.

 • Hotel Botánico & The Oriental Spa Garden - viesnīca ar piecām zvaigznēm, kas atrodas Puerto de la Cruz kūrorta rajonā.

 • Hard Rock Hotel Tenerife - viesnīca ar četriem zvaigznēm, kas piedāvā dažādas izklaides iespējas un atrodas netālu no Adeje pludmales.

 • Ritz-Carlton, Abama - luksusa viesnīca, kas atrodas Tenerifes dienvidrietumu piekrastē, kur ir pieejama arī golfa laukuma iespēja.

 • Sheraton La Caleta Resort & Spa - viesnīca ar piecām zvaigznēm, kas atrodas Costa Adeje kūrorta rajonā.

Kanāriju salu etiķete un kultura

 • Ģimene ir ļoti svarīga. Kanāriju salu kultūrā ģimene tiek uzskatīta par vienu no vissvarīgākajiem aspektiem, un ģimenes locekļi parasti ciena un rūpējas viens par otru.

 • Lielīšanās nav vēlama. Kanāriju salu cilvēki ir pazīstami ar savu demokrātisko pieeju. Viņi parasti necenšas izcelties un neuztver lielīšanos ar pozitīvu attieksmi.

 • Ēdienreizes ir ļoti sociālas. Kanāriju salu cilvēki novērtē labu pārtiku un ēdienu. Ēdienreizes parasti tiek uzskatītas par ļoti sociālu notikumu, kur ģimenes locekļi un draugi pulcējas, lai baudītu ēdienu kopā.

 • Mūzika un dejas ir svarīgas. Kanāriju salu mūzikai un dejām ir dziļa vēsture un tradīcijas. Tenerifē, piemēram, ir populāra karnevāla svētku laikā, kas pievērš tūristu uzmanību ar savām mūzikas un dejām priekšnesībām.

 • Pludmales apģērbs. Lai arī Kanāriju salu cilvēki ir samērā atvērti un liberāli, pludmales apģērbs varētu izraisīt neērtības vai pat uzmākšanos. Tādēļ, apmeklējot publiskas vietas, piemēram, restorānus vai ielas, vēlams uzvilkt apģērbu, kas ir piemērots sabiedriskām vietām.

Tenerifes sabiedriskais transports

Tenerifes sabiedriskais transports ir diezgan labi attīstīts un ērti izmantojams tūristiem, kuri vēlas apskatīt salu. Šeit ir daži nozīmīgi fakti par Tenerifes sabiedrisko transportu:

 • Autobusi: Tenerifes autobusu satiksme ir diezgan bieža un plaši pieejama. Autobusi ir diezgan lēti, salīdzinot ar citiem transporta veidiem. Lai iegūtu precīzu informāciju par autobusu maršrutiem un grafiku, jūs varat apmeklēt TITSA tīmekļa vietni.

 • Tenerifes tramvajs ir mūsdienīgs transporta veids, kas pārvieto tūristus pa Santa Krusa de Tenerifes pilsētu un apkārtni. Tramvaja satiksme ir ātra un ērta, un jūs varat atrast maršrutu un grafiku Tenerifes tramvaju tīmekļa vietnē.

 • Tenerifes taksometru satiksme ir ātra un pieejama, bet to izmaksas ir augstas, salīdzinot ar citiem transporta veidiem. Lai samazinātu izmaksas, jūs varat dalīties ar taksometru ar citiem tūristiem.

 • Auto un moto nomas pakalpojumi ir plaši pieejami Tenereifē un var būt noderīgi, ja vēlaties pārvietoties pa salu brīvā laikā. Lai ietaupītu naudu, jūs varat iznomāt auto uz vairākām dienām.

Tenerifes sabiedriskais transports ir diezgan lēts un pieejams, un tāpēc to var izmantot, lai apskatītu salu. Lai nodrošinātu, ka jūs izmantojat pareizo transporta veidu, lai apskatītu Tenerifi, jums vajadzētu konsultēties ar vietējiem iedzīvotājiem vai tūrisma informācijas centru.

 
 
 

Citas Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt