Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Tenerife

Lētas aviobiļetes uz Tenerifi

Lēti lidojumi uz Tenerifes kūrortu! Tenerife, tāpat kā visa Spānija, visa gada garumā priecājas par siltu laiku, jūru un gardiem ēdieniem. Pilsētas lidostas atrodas netālu no galvaspilsētas Santa Cruz deTenerife, tādēļ nenāksies ilgi ceļot līdz viesnīcai. Akciju laikā lēto lidojumu sabiedrības piedāvā internetā iegādāties biļetes par itin zemām cenām un baudīt atpūtu.

Kādēļ ceļot? Tenerifes sala – lielākā no septiņām Kanāriju salām. Unikāls dabas skaistums, silts klimats, greznas viesnīcas, kazino, spāņu virtuve, salas vēsture, niršana jūrā, ekskursijas pa UNESCO rezervātiem... Kas vēl nepieciešams, lai brīvdienas būtu neaizmirstamas?

Kad ceļot? Vasarā gaisa temperatūra sasniedz 25-30°C, tāpat arī ziemā gaiss lutina ar siltumu, reizēm sasniedzot pat 20-22°C, tādēļ ceļojumu uz Tenerifi varat plānot arī aukstās sezonas laikā, kad lidmašīnu biļetes ir itin lētas.

Ko apskatīt? Uzkāpiet augstākajā Spānijas punktā, jo Teides vulkāniskais kalns ir populārs ar brīnišķīgu panorāmas skatu. Neaizmirstiet, ka šeit lepni slejas Drakona koks – vieta, kuru apmeklē visi tūristi, jo šim kokam esot vairāk par 1000 gadiem. Baudiet eksotiskos melnās smilts pludmales, flamenko dejas un gardu sangriju vietējos restorāniņos. Čemodānā karte un biļetes, neaizmirstiet arī fotoaparātu, jo fotogrāfijas ļaus jums atgriezties siltajos ceļojuma mirkļos!

Citas Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt