Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Laspalmasa

Lētas aviobiļetes uz Grankanāriju

Lēti lidojumi uz Grankanāriju – Spānijai piederošu iespaidīgu Kanāriju salu Atlantijas okeānā. Neticami tēlainas ainavas, mūžīgi karsējoša saule, nerimstošs dzīves ritms – izteiksmīgas Grankanārijas rakstura iezīmes. Salas maģijas apburti, tūristi seko līdzi lēto lidojumu sabiedrību jaunumiem, katru dienu ķer akcijas, pērk internetā biļetes ar atlaidēm.

Kādēļ ceļot? Šeit atradīsit visas iespējamās brīvā laika pavadīšanas izklaides: tirdzniecības centri, atpūta SPA, kazino, jahtu klubi, ūdens parki, golfs, kalnu sports, muzeji, degustācijas... un tas vēl nav viss! Jūs savaldzinās zeltaino smilšu pludmales, tuksneši, klinšainas kraujas, krāteri, kāpas un apburošā salas ainava, kā arī vietējo viesmīlība.

Kad ceļot? Ceļojumu uz Grankanāriju, mūžīgo pavasara salu, varat plānot jebkurā gadalaikā. Vasarā gaisa temperatūra nepārsniedz 30°C, savukārt ziemā nenoslīd zemāk par 20°C. Klimats ir īpaši dāsns salas viesiem, kas meklē atslābinošus pieredzējumus.

Ko apskatīt? Ievērojamākās vietas – gāž nost no kājām, tieši tādēļ ir lietderīgi sakoncentrēties uz secīgu ekskursijas plānu. Ceram, ka karte kļūs par lielisku ceļojuma gidu: aizceļojiet līdz vulkāniskajam Roque Nublo akmenim, iemūžiniet vēja sapūstās Maspalomas kāpas, ieraugiet skaistāko pilsētiņu Teroras, iegriezieties Bandama – dabīgās farmācijas krāterī.

Citas Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt