Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Fuerteventura

Lētas aviobiļetes uz Fuerteventuru

Lēti lidojumi uz Fuerteventuru – senāko Kanāriju salu Atlantijas okeānā. Tas ir īpaša vulkāniskas izcelsmes piekraste, kuras galvaspilsēta – Puerto de Rosario. Katru gadu Fuerteventura pievilina ūdens sporta fanātiķus un citādas dabas cienītājus, savukārt lēto lidojumu sabiedrības garantē zemas cenas, akcijas un biļetes internetā.

Kādēļ ceļot? Tūristus pārsteigs ne tikai dažādas izklaides, kas sapulcina ūdens cienītājus, sērfošanas sporta entuziastus, burātājus, kaitošanas mīlētājus. Pavadot šeit brīvdienas, jūs sapratīsit, ka tā ir visīstenākā atpūtas paradīze. Salas austrumu daļā Fuerteventuras pludmales visvairāk piemērotas ģimenēm ar bērniem, okeāns šeit itin rāms, smiltis kā no zīda un saule nebeidz lutināt.

Kad ceļot? Vasarā gaisa temperatūra sasniedz pat 30°C, savukārt ziemā svārstās ap 20°C, tādēļ tūristi uz salu dodas visa gada garumā. Lidosta ir apmetusies ļoti ērtā vietā, tādēļ ir lieliska satiksme – tas īpaši priecē ceļotājus, jo ļauj ātrāk nokļūt notikumu centrā.

Ko apskatīt? Iespaidi pārņems ikvienu Jūsu atvaļinājuma dienu. Ceram, ka karte Jums ir jau rokās un Jūs esat gatavi jauniem piedzīvojumiem: aizklīstat uz El Cotillo zvejnieku piekrasti, apbrīnojiet savvaļas pludmales, lagūnas, ieraugiet aloe vera laukus, fiksējiet mirkļus ierodoties Oasis Park, iegriezieties plašajā Corralejo rezervātā, pārsteidziet sevi sāls muzejā, pabarojiet vietējās salas vāverītes.

Citas Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt