Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Ibiza

Lētas aviobiļetes uz Ibizu

Lēti lidojumi uz Ibizu – kūrortu izpriecu meku. Tā ir sala, kuru savieno piecas lieliskas pilsētas: Sant Josep de sa Talaia, Santa Eulària des Riu, Sant Joan de Labritja Sant Antoni de Portmany un Eivissa. Katra pilsēta – redzam kartē, ir neatdalāma daļa no apburošās Ibizas. Tās ir nenogurstošas izklaides, reibinoša mūzika, apmeklētākās vietas, valdzinoša pludmales ainava un apburošas brīvdienas vienlaikus.

Kādēļ ceļot? Jo Ibiza nudien ir unikāla. Katru gadu ceļojums uz šo atpūtas stūrīti savāc bezgala daudz tūristu no visas pasaules. Nudien, nav brīnums, ka Spānija vilina ne tikai ar šarmantu temperamentu, bet arī ara pasakainu dabu, ēdienu, draudzīgu kultūru. Tiek izķertas pēdējās minūtes lidojumu biļetes, tūristi dzenas pēc akcijām un atlaidēm, dominējošs ir pieprasījums pēc biļetēm internetā.

Kad ceļot? Tiem, kuriem patīk siltums, izklaides un festivāli, atklāsim, ka pavasaris jūsu ceļojumam – lielisks laiks. Ja dievināt kņadu – izvēlieties vasaru, šajā laikā salā vēl vairāk pulsē enerģija, savukārt lieliskā gaisa temperatūra un klimats ļauj baudīt dzīvi.

Ko apskatīt? Vērts atzīmēt, ka Ibiza pārsteidz ar sev raksturīgo portretu. Tieši šis iemesls neļaus garlaikoties, nāksies sagatavoties bagātīgai ekskursijai pa nenogurstošo salu: palutiniet sevi ar Aguas Blancas vai Beniras pludmali, nepalaidiet garām iespēju nirt, izbaudiet Rose vīnu un pārsteidzošu pēcpusdienu El Chiringuito pludmales klubā, iemūžiniet sevi Ibizas vecpilsētā pie Dalt Vila.

Citas Spānija pilsētas, kuras varētu Jums patikt