Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Berlīne

Lēti lidojumi uz Berlīni – unikālo Vācijas galvaspilsētu. Nepalaidiet garām iespēju izmantot pēdējās minūtes ceļojumu sniegtās ērtības! Akcijas, zemas cenas un atlaides aicina izbaudīt īpašos ceļojuma piedāvājumus.

Kādēļ ceļot? Pilsēta ir slavena ar savu vēsturi, bagātīgo kultūras un arhitektūras mantojumu, koncertiem, trakulīgām ballītēm, tirdzniecības centriem, kur ikviens var iepirkties un piepildīt savus sapņus. Obligāti jāpiemin, ka tradicionālais ēdiens un gardākais vācu alus – ir nudien interesantas lietas un neatdalāma Vācijas kultūras daļa!

Kad ceļot? Klimats Berlīnē – piejūras. Vasarā gaisa temperatūra svārstās no 22°C līdz 25°C, ziemā gaiss ir vēss – ap 0°C, tādēļ Ziemassvētku gadatirgū visi tiek aicināti iegādāties glāzi aromātiska karstvīna, lai sasildītos. Pavasarī un rudenī virmo dzestrs gaiss, lēto lidojumu sabiedrības tad piedāvā akcijas un atlaides internetā.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas – pilsētas slavenības. Lielisks ekskursijas sākums – Potsdamas laukums. Netālu – Berlīnes mūra drupas, Brandenburgas vārti, tādēļ apmeklēt Berlīni ir vienkārši pienākums. Tās centrs, Aleksandra laukums, zooloģiskais dārzs, mākslas galerijas, muzeji – nevienu neatstās vienaldzīgu. No Berlīnes tiek veiktas ekskursijas uz Heide un Tropu salu parkiem. Piedzīvojiet neaizmirstamu piedzīvojumu bagātību – ceļojiet uz Berlīni.

 

Citas Vācija pilsētas, kuras varētu Jums patikt