Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Minhene

Lēti lidojumi uz Minheni – Bavārijas galvaspilsētu. Dodieties brīnišķīgā pazīšanās procesā ar Minhenes pilsētu, atrodiet leģendārā Bavārijas alus garšu! Lēto lidojumu sabiedrības sniedz iespēju ceļot optimālāk: akcijas, zemas cenas, atlaides un lidmašīnu biļetes internetā lutina tūristus visa gada garumā.

Kādēļ ceļot? Pilsēta ir gana slavena pateicoties tās tradicionālajam Ziemassvētku gadatirgum un Oktoberfest alus svētkiem, šeit būs nepieciešama attīstīta garša, oža un izturība! Vecpilsēta liks brīnīties: baroka un rokoko stila arhitektūras šedevri, izgaismoti baznīcu jumti – tas vis radīs neparastu pilsētas panorāmu. Nekad nenogurstošos ceļotājus priecēs Minhenes naktsklubi un pastāvīgi kņadošās alus tirgotavas.

Kad ceļot? Minhenes klimats – kontrastains. Ziemā varat sagaidīt sniegu, bet vasarā – karsējošu sauli. Gaisa temperatūra siltajā laikā sasniedz 25°C. Rudens – itin populārs laiks ceļojumiem uz Minheni. Tieši tad norisinās Oktoberfest svētki.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas un ekskursijas – baudījums un pienākums. Modernais BMW muzejs – gana populārs un tūristu iemīļots. Atcerieties, ka tādas Minhenes slavenības kā Nymphenburg nams un parks, apdullina ar savu skaistumu un atmosfēru. Brīnišķīgais nama botānikas dārzs gāž nost no kājām, Frauenkirche katedrāle ar skaistumu apdullina, nacionālais Bavārijas muzejs un pilsētas rātslaukums gaida Jūsu ierašanos!

Citas Vācija pilsētas, kuras varētu Jums patikt