Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Diseldorfa

Lēti lidojumi uz Diseldorfu – pilsētu upes krastā! Ceļotāju uzmanību piesaista lēto lidojumu sabiedrības un to arvien biežāk piedāvātās akcijas, biļetes un atlaides internetā, kā arī zemās cenas. Brīvdienas un izsapņotā atpūta kļūs par labo emociju lavīnu.

Kādēļ ceļot? Aicinām Jūs iepazīties ar moderno pilsētas arhitektūru. Nešaubāmies, ka tieši šeit Jūsu sirdi iekaros postmodernisms. Neaizirstiet izbaudīt lieliskos nacionālos ēdienu un nesvārstieties – iepazīstieties ar pilsētas vietējiem iedzīvotājiem, kuri ir slaveni ar savu viesmīlību.

Kad ceļot? Ostas pilsēta gaida visa gada garumā! Gaisa temperatūra pavasarī un vasarā ir lieliski piemērota ceļojumam. Ziemā klimats ir bargāks, taču gaisa temperatūra reti, kad nokrītas zemāk par 0°C.

Ko apskatīt? Apmeklētākās vietas – pārsteidz ceļotājus. Pavadiet romantiski vakaru pastaigājoties pa elegantāko Vācijas ielu - Königsallee. Iepirkšanās vietas šeit priecē pat pašus izvēlīgākos - boutique un grezni veikali, strūklakas un aci piesaistošas skulptūras. Baroka stila Schloss Benrath nams – apreibinoši skaists: paklausieties mūziku tā greznajās zālēs, priecājieties par brīnišķīgo interjeru un parkiem. Neaizmirstiet par Diseldorfas vecpilsētu! Pilsētas centrs – arhitektūras pieminekļu dažādība: pils tornis – Schlossturm, rātsnams, muzeji un vietējie restorāniņi. Diseldorfas simfoniskais orķestris un mūzika tā izpildījumā – elpu aizraujoši. Atcerieties, ka tūres labākais draugs – karte, tā palīdzēs atrast ceļu, kad galva apdullusi no ceļojuma iespaidiem.

Citas Vācija pilsētas, kuras varētu Jums patikt