Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Frankfurte

Lētas aviobiļetes uz Frankfurti

Lēti lidojumi uz Frankfurti – ceļojums uz vienu no svarīgākajiem ekonomikas un kultūras centriem Eiropā. Šeit slejās pat vienpadsmit debesskrāpji, kuri lolo apburošu ainavu gammu pilsētas panorāmā. Frankfurte ir iemitinājusies pie Mainas upes, šeit darbojas otra lielākā lidosta Eiropā. Frankfurtes iedzīvotāji lepojas – pilsētā iedibināta prestižā Gētes universitāte, tāpat pilsētā noris viens no lielākajiem grāmatu gadatirgiem pasaulē.

Kādēļ ceļot? Multikulturalitāte – Frankfurtes dzinējspēks. Šeit dzīvo ļoti kosmopolīti un draudzīgi cilvēki, katru gadu ierodas liels imigrantu skaits. Nav noslēpums, ka šeit izveidojusies arī liela lietuviešu kopiena. Daudzi dodas uz Frankfurti ne vien tādēļ, lai apbrīnotu pilsētas ekskluzivitāti, bet arī lai apciemotu tuviniekus. Tieši šī iemesla dēļ lēto lidojumu sabiedrības piedāvā bezgala daudz akciju, piemēro atlaides biļetēm internetā.

Kad ceļot? Vasaras Vācijā mēdz būt nedaudz lietainas, tomēr īpaši siltas. Tiem, ka pieņemamāks ir stabils klimats, ceļot iesakām pavasara otrajā pusē vai rudens pirmajā daļā.

Ko apskatīt? Pilsētas ievērojamākās vietas tik tiešām atstās iespaidu, tādēļ nekavējoties dodam padomu: kartei jākļūst par jūsu labāko draugu. Apmeklēsit stikla torni Main Tower, no kura atklājas lieliska panorāma, izpētīsit muzeju piekrasti Museumsufer, varbūt iegādāsities biļeti uz šeit cildināto operu vai dosities uz vīna degustāciju.

Citas Vācija pilsētas, kuras varētu Jums patikt