Meklēt
Palīdzība
Sekojiet mums
Par

Lidojumi uz Brēmene

Lēti lidojumi uz Brēmeni – zemi, kuru slavenu padarījušas brāļu Grimmu pasakas... Tā ir pilsēta, kurā īpašu auru rada autentiskas ieliņas un dažādas, vietējo iedzīvotāju stāstītas leģendas. Tiek lēsts, ka Schnoor šķērsielā vienlaikus nekad viens otram garām nepaiet divi cilvēki, savukārt atrodot Brēmenes muzikantu skulptūru un pieturot ēzelīti aiz kājas – iedomātā vēlēšanās kā reiz piepildās.

Kādēļ ceļot? Ja vēlaties noskaidrot, vai minētās pilsētas relikvijas eksistē – ceļojumam uz Brēmeni obligāti jāparādās Jūsu plānos. Bez jau minētajām interesantajām lietām, pilsētas centrs pārsteigs ar īpašu nodarbošanos dažādību: šeit esot nudien lielisks labumu tirgus, veikali, naktsklubi. Viesošanās Brēmenē ir rokas stiepiena attālumā – lēto lidojumu sabiedrību piedāvātās zemās cenas un akcijas, līdzās iemitinājusies lidosta, kā arī viesnīcas, veido lieliskus nosacījumus Jūsu ceļojumam.

Kad ceļot? Tiem, kuri vēlas izvairīties no tūristu uzplūda, atklāsim, ka piemērotākais laiks – maijs, jūnijs un augusts. Gaisa temperatūra svārstās no 15°C līdz 22°C.

Ko apskatīt? Jūsu ceļojuma karte būs piepildīta ar dažādākajām darbībām. Ievērojamās vietas nudien ir apdullinošas, tādēļ aicinām klausīties vērīgi: iegriezieties vietējā bārā pagaršot šeit gatavoto populārāko alu Beck’s, iemūžiniet sevi pilsētas rātslaukumā – tas nudien ir dižens, izbaudiet gotiskās St. Peter katedrāles garu, nobaudiet restorāna Bremen Ratskelle virtuvi, kas savas tradīcijas lolo jau 600 gadus.

Citas Vācija pilsētas, kuras varētu Jums patikt